UAB „Ernoma“ veiklos apžvalga


Įvadas. UAB „Ernoma“ veiklos apžvalga. UAB „Ernoma“ aplinka. UAB „Ernoma“ tiekėjai. UAB „Ernoma“ vadyba. UAB „ ERNOMA“ produktų teikimo politika. UAB „Ernoma“ politika. UAB „ERNOMA“ kainų politika. Išvados.


Gamybinės praktikos tikslas - išanalizuoti IT organizacijos veiklą, joje naudojamas programų kūrimo technologijas, duomenų centrą, įvertinti serverių ir darbo vietų techninę ir programinę įrangą, įmonėje naudojamas informacines sistemas, vykdomus IT projektus.

Atlikę praktiką, studentai gebės atlikti įmonės, organizacijos struktūros ir veiklos analizę, gebės analizuoti ir įvertinti naudojamas ir diegiamas kompiuterines informacines sistemas. Gebės išanalizuoti kompiuterinio tinklo, interneto panaudojimo efektyvumą, įvertinti naudojamos kompiuterinės įrangos atitikimą sprendžiamų uždavinių poreikiams. Gebės atlikti įmonės informacinių sistemų projektavimo darbą arba dalyvauti šią veiklą vykdančios grupės darbe.

Gebėjimas formuoti, formalizuoti informacinės sistemos reikalavimus ir specifikaciją įdiegiant bei aptarnaujant informacinę sistemą.

Įvertintas kompiuterinio tinklo panaudojimo efektyvumas, plėtros galimybės/ įvertintas naudojamos kompiuterinės įrangos atitikimas įmonės poreikiams/ išanalizuotas interneto panaudojimo efektyvumas bei plėtros galimybės

UAB „ERNOMA“ ieško tinkamiausių tiekėjų, iš kurių perka autodetales bei kitas prekes. Dažnai tiekėjų ieškoma per internetą arba dalyvaujant specializuotose parodose, kuriose galima palyginti potencialų tiekėją su jo konkurentais. Pasirenkami tik tie tiekėjai, kurie atrodo ekonomiškai patikimi, kurių prekės geros kokybės, kurie duoda savo prekėms ne mažesnę kaip penkių metų garantiją taip pat tos įmonės kurios turi gerą reputaciją. Įmonė didelį dėmesį kreipią į perkamų prekių kainą, pristatymo galimybes iš gamintojo į Lietuvą, bei gamintojo darbo kultūrą, etiškumą, sąžiningumą. Tiekėjo gebėjimą teikti, konsultacijas techniniais klausimais, geografinę padėtį. Pasirinkus tiekėją detaliai aptariamos galimos pirkimo – pardavimo sąlygos. Išvardijamos perkamos prekės specifikacijos, kiekiai, kaina, pristatymo laikas, prekės grąžinimo ir garantijos sąlygos.

Įmonėje sukurta tiekimo sistema, kuri yra labai patogi. Visos prekės pargabenamos į centrinį sandėlį po to paskirstomos skyriams ir išvežiojamos vairuotojo į parduotuves. Kai, kurie tiekėjai iš Lietuvos prekes pristato tiesiogiai į parduotuves, dauguma tų prekių auto chemija, tepalai ir t.t. Gautos prekes suvedamos į kompiuterinę programą ir užpajamuojamos.

UAB „ERNOMA“ laikosi visų Lietuvos Respublikos įstatymų, kiekvienam darbuotojui parengti pareiginiai nuostatai bei instrukcijos, kurių privalo laikytis ir jais vadovautis darbe.

Vienas iš daugelio veiksnių, darančių poveikį personalui yra organizacijos struktūra. Taip pat didelį vaidmenį vaidina kultūra, tai vertybės, socialinės normos, elgesio taisyklės, nustatytos visuomenės ir organizacijos. UAB „ERNOMA“ turi nusistovėjusią savo įmonės kultūrą, kurios visi darbuotojai laikosi ir visi ją kuo puikiausiai žino.

  • Microsoft Word 84 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1931 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dima
  • UAB „Ernoma“ veiklos apžvalga
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Ernoma“ veiklos apžvalga. (2019 m. Birželio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-ernoma-veiklos-apzvalga.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 22 d. 12:12
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo