UAB „Eso“ veiklos plėtojimas bei valdymas


Įvadas. Organizacijos, kaip valdymo objekto, ypatybės. AB „Eso“ struktūra. Organizacijos aplinkos tyrimas. Grėsmės ir galimybės. Įmonės tikslai. Pest analizė. Organizacijos valdymo gerinimas. Apibendrinimas. Literatūra.


Erdvine decentralizacija: ja siekiama užkirsti kelią pernelyg didelei miestų koncentracijai keliuose didmiesčiuose. 

Ekonominę decentralizacija: privatizuojant ir dereguliuojant dalis viešojo valdymo kompetencijos perduodama privačioms įmonėms.

Pagal produkto gaminimo technologiją – Įmonė AB „Eso“ gaminamo produkto neturi, nes ji atlieka dujų, elektros pasiskirstymo paslaugas visoje Lietuvoje, bei atlieka priežiūros/eksplotavimo darbus susijusius su šia veikla.

Pagal gamybos veiklos mastą, ši organizacija yra priskirta prie vietinio veiklos masto organizacijos. Ji yra pakankamai didelė ir lyderiaujanti lietuvos rinkoje. Plačiai žinoma pagal elektros ir dujų tiekimą, elektros ir dujų įvedimą, elektros ir dujų skirstymo tinklų eksploatavimą bei priežiūrą.

Pagal veiklos orientaciją ši organizacija orientuota į paslaugas. Ji kuria paslaugą, kurią naudojasi Visi Lietuvos piliečiai. Ši įmonė bendradarbiauja su AB „Amber grid“, Pasiskirstydama dujas iš didelių magistraliniu trasų kiekvienam gyventojui indvidualiai. AB „Eso“ siekia: Energetinio efektyvumo didinimą ir poveikio aplinkai mažinimą tausojant energiją bei išteklius, Atsakingą elgesį su elektra ir dujomis.

Organizacijos veiklos rezultato charakteristika. Rezultatas yra kliento poreikių patenkinimas. Pavyzdžiui:

užtikrintos visos saugumo priemonės, kad neįvyktų jokių avarijų teikiant paslaugas

Išplėtotas didelis tinklas Lietuvoje leidžia įsivesti dujas daugelyje Lietuvos vietų

Organizacijos produktui sukurti reikalinga gaminių charakteristika, darbo produkto kūrimo technologijos apibūdinimas.

AB „Energijos skirstymo operatorius“ susideda iš glaudžiai dirbnčių įmonių, kurios sistemingai kartu dirba bendram tikslui, tiekti kuo kokybiškesnė, švariasnė ir pigesnią energiją.

21-ajame amžiuje tik ir kalbama apie atsinaujinančius išteklius, kurie saugo mūsų nykstančią gamtą, padės sustabdyti globalinį atšilimą, bei atpigins energiją. Tačiau kol kas tai labiau vizija o ne realybė, kadangi AEI(atsinaujinantys energijos ištekliai) dėl didelių investicijų ir ekonominių priežaščių dar nepritraukia pakankamai lėsų. Taigi AEI būtų galima įvardinti kaip gresiančią grėsmė AB „Eso“. Visgi, dėl žemės gelmeėse esančių gausių pirminių išteklių atsargų, bei technologijos paprastumo ir patogumo (tiekiant dujas) ši bendrovė gali būti rami mažiausiai 100 metų. Taip pat kaip grėsmę būtų galima įvardinti politinė situaciją su Rusija, kuri yra viena iš dujų tiekėjų, tačiau atsiradus suskystintų dujų terminalui ši grėsmė yra taip pat minimali.

  • Microsoft Word 500 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1907 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • UAB „Eso“ veiklos plėtojimas bei valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Eso“ veiklos plėtojimas bei valdymas. (2018 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-eso-veiklos-pletojimas-bei-valdymas.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 21 d. 10:00
×