UAB „FIMA“ analizė


Įvadas. UAB „Fima“ charakteristika. Įmonės paslaugos. UAB „Fima“ operatyvinis planas. UAB “Fima” vadovo pareiginė instrukcija. Įmonės valdymo struktūra. UAB “Fima” motyvacijos planas. Išvados. Šaltiniai.


Atėjus į XXIa. Technologijos sparčiai žengia į prieki, ko pasekoje reikia ir aukštesnės kvalifikacijos žmonių, jog galetu jas kurti ir įrenginėti. Taip atsiranda naujos įmonės elektros srityje, kurios jums siūlo įvairiausias montavimo, konsultavimo, projektavimo paslaugas. Tokios įmonės konkuruoja tarpusavyje dėl gero vardo ir aukštų kvalifikacijos darbuotojų. Ne išimtis yra ir mano tyrimo įmonė UAB „FIMA“ - išverus Automatikos ir elektros inžineriniai sprendimai.

1. Aiškiai apibrėžti tyrimo objektą, suformuluoti tyrimo logiką pagrindžiantį tikslą ir uždavinius, tiksliai nurodyti taikytus tyrimo metodus.

4. Nubraižyti ir apibūdinti UAB „FIMA“ įmonės organizacinę valdymo struktūrą.

5. Išanalizuoti UAB „FIMA“ įmonės vadovo/padalinio vadovo pareiginę instrukciją pagal pareiginių instrukcijų rengimo principus.

16. Kontroliuoti bendrovėje įstatymų, Vyriausybės nutarimų, įsakymų bei nurodymų savalaikį ir teisingą įgyvendinimą.

18. Bendrovės vardu pasirašyti sandorius, bankinius bei finansinius dokumentus, pavedimus.

20. Vykdyti atskiras užduotis, įgyvendinti priemones, susijusias su darbuotojų sauga ir sveikata.

22. Rūpintis naujų kvalifikuotų bendrovės darbuotojų ruošimu, numatant bendrovės perspektyvą.

UAB “Fima” įmonėje direktoriui yra tiesiogiai pavaldūs Vyriausiasis inžnierius ir buhalterė,toliau seka inžinieriai, kurie gauna nurodymus iš Vyr. Inžinierių, kurie būna perduodami sekretorės.

Nors jau esame įženge į technologijų ir pažangumo amžių, tačiau dar nėra didelio pasirinkimo tarp automatikos ir elektros inžinerinių sprendimų imonių, kadangi nėra didelės konkurencijos tai atsiliepia paprastam vartotojui, imonės gali nustatyti neadekvačiai didelias paslaugų kainas žinodami, jog neturi sau konkurentų ir vartotojai tiesiog neturi kur kitur kreiptis. Mano apžvelgta įmonė teikia labai daug paslaugų ir ištiesų yra lyderiaujanti Lietuvoje, o kolektyvas ir visas vadovavimo aspektas yra gausiai išvystytas, tad ir darbuotuojams ir vadovams yra malonu čia dirbti.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1343 žodžiai)
  • Kolegija
  • Erikas
  • UAB „FIMA“ analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „FIMA“ analizė. (2017 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-fima-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 17:49
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!