UAB „Gedlito transportas“ logistikos procesų, vežimų rentabilumo ekonominiai rodikliai


Įvadas. Uab „gedlito transportas“ įmonės veikla.Pasirinktos transporto priemonės charakteristika.Birių krovinių vežimo sąlygos ir jų savybės. Ekonominiai rodikliai. Vežimų išlaidų sąmata. Savikainos kalkuliacija ir struktūra. Finansiniai rodikliai. Techniniai ekonominiai rodikliai.Išvados ir rekomendacijos. Naudotos literatūros sąrašas.


Šiandien vadovams vis dažniau tenka klausti, kiek įmonei kainuoja logistika ir ar ji tokia efektyvi, kad galėtų teigiamai paveikti santykius su tiekėjais ir pagerinti ryšį su prekybos vietomis, kartu ir su pirkėjais. Priežastis paprasta – didėjant konkurencijai, ieškoma vis naujų būdų dirbti greičiau, tinkamai valdyti verslo procesus ir kartu kuo labiau mažinti įmonės sąnaudas. Laiku ir reikiamu kiekiu pirkėjui pristatyta prekė yra tas sėkmės raktas, kurio ieško visos prekybos bendrovės. Įmonių finansinių rodiklių analizė investuotojams, finansų analitikams bei kitiems finansų rinkos dalyviams yra viena iš kertinių priemonių dabartinei įmonių finansinei situacijai įvertinti bei galimiems jos pokyčiams ateityje numatyti.

Ekonominių ir finansinių rodiklių apskaičiavimas ne tik priverčia vadovus vienu metu atsižvelgti į visus svarbius veiklos rodiklius, bet ir leidžia pamatyti, kaip vieno rodiklio pagerinimas atsiliepė kitiems rodikliams, nes visi finansiniai ir ekonominiai rodikliai kuriami taip, kad būtų vienas su kitu susieti priežasties ryšiais.

  • Microsoft Word 256 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3964 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ina
  • UAB „Gedlito transportas“ logistikos procesų, vežimų rentabilumo ekonominiai rodikliai
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB „Gedlito transportas“ logistikos procesų, vežimų rentabilumo ekonominiai rodikliai. (2017 m. Vasario 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-gedlito-transportas-logistikos-procesu-vezimu-rentabilumo-ekonominiai-rodikliai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 05:32
×