UAB „GG transportas“ darbuotojų motyvacija


Įvadas. Darbuotojų motyvacija. Įmonės UAB „Gg transportas“ pristatymas. Kiekybinis tyrimas. Tyrimo aprašymas. Tyrimo rezultatai. Išvados. Naudotos literatūros sąrašas. Priedai.


Temos aktualumas: Vis daugiau įmonių vadovų, skundžiasi maža darbuotojų motyvacija, šis tyrimas padės nustatyti ko darbuotojams reikia, kad jie taptų motyvuoti ir kokiais būdais tai galima pasiekti.

Tiriamojo darbo objektas: Darbuotojų motyvacijos skatinimas UAB „GG Transportas“ įmonėjė.

Darbo tikslas – Išanalizuoti UAB „GG Transportas“ darbuotojus, pateikti siūlymus jų motyvacijai skatinti.

Pasak Lietuvių kalbos žodyno: Motyvacija tai - visus organizmo veiksmus skatinanti jėga, taip pat motyvacija gali būti naudojama, kaip poreikio sinonimas. [1]

Pastaraisiais metais, ši tema tapo labai aktuali, kadangi daug įmonių vadovų skundžiasi bloga darbuotojų motyvacija. Nuo to kenčia įmonės rezultatai, komanda dirba ne taip efektyviai kaip galėtų, kenčia organizacijų biudžetas, neretai tenka ieškoti naujų darbuotojų, o esant sunkiai ekonominiai situacijai Lietuvoje, kartais atrasti tam tikros srities specialistą organizacijoms tampa vis sudėtingiau.

Motyvacija, buvo nagrinėjama nuo seniausių laikų, vienas žymiausių žmonių sukūręs motyvacijos – poreikių teoriją yra A.H Maslow, jis buvo vienas iškiliausių psichologų. Jo sukurta teorija tapo labai populiari visame pasaulyje ir naudojama iki dabar.

Remiantis A.H Maslow teorijomis, jei organizacijos nori motyvuotų darbuotojų, privalo patenkinti svarbiausius savo darbuotojų poreikius, tik tada darbuotojai taps motyvuotais ir suteiks geresnius rezultatus įmonei ar organizacijai.

`Šioje apklausoje buvo apklausti 35 Darbuotojai, visų darbuotojų apklausti buvo neįmanoma, kadangi didžiausia dalis darbuotojų yra tolimujų reisų vairuotojai, kurie buvo išvykę. Apklausiant darbuotojus, buvo išdalintos anoniminės apklausos, siekant išaiškint ar darbuotojai yra motyvuoti ir kokie yra jų poreikiai.

Pirmasis klausimas buvo skirtas, nustatyti UAB „GG Transportas“ kolektyvo amžių. Diagramoje galime įžvelgti, kad didžiausią dalį 43% sudaro darbuotojai nuo 31 iki 40 metų, antroje vietoje išsidėstė 20-30 metų darbuotojai, visos kitos amžių grupės sudarė mažesnę dalį, todėl galime teigti, kad kolektyvą sudaro jauni žmonės.

  • Microsoft Word 59 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1448 žodžiai)
  • Kolegija
  • Odeta
  • UAB „GG transportas“ darbuotojų motyvacija
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „GG transportas“ darbuotojų motyvacija. (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-gg-transportas-darbuotoju-motyvacija.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 10:53
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo