UAB „Gintaro baldai“ finansinių išteklių analizė ir valdymas


Paveikslėlių sąrašas. Lentelių sąrašas. Įvadas. Organizacijos samprata ir valdymas. Organizacija – samprata, vaidmuo, paskirtis. Organizacijų rūšys ir jų valdymo ypatumai. Vadybos funkcijos organizacijoje. Organizacinė valdymo struktūra. Įmonės ir jos veiklos aprašymas. Įmonės pristatymas. Įmonė verslo šakos kontekste. Įmonės struktūra ir pareigybių aprašymas. Įmonės produkcija, paslaugos ir technologijos. Baldų gamyba Lietuvoje. Gamybos veiksniai. Gaminama produkcija, teikiamos paslaugos. Naudojami gaviniai (žaliavos, įrenginiai) ir darbo priemonės. Darbo pasidalijimas, koordinavimas. Finansinių išteklių analizė ir valdymas. Finansinių išteklių aprašymas. Horizontalioji analizė. Palyginimas su konkurentų atitinkamų išteklių valdymu. Ssgg (swot) analizė. Pest analizė. Įmonės potencialo aprašymas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.


Darbo išteklio srautai, kurios sudaro darbuotojų paieška ir atranka, įdarbinimą, ugdymas, pasiekimų įvertinimas, perkėlimas į aukštesnes pareigas, darbo sankcijų nutraukimas. Kitaip tariant, darbuotojų judėjimas nuo pateikimo į organizaciją iki išėjimo iš jos;

Atlygio sistema. Ji priima visas priemones, padedančias pritraukti ir išlaikyti darbuotojus (darbo užmokesčio, motyvacijos, pašalpų skyrimo ir kt.);

UAB „Gintaro baldai“ pirkėjai gali Internetu arba baldų salonuose užsakyti ir baldai pristatomi į kliento nurodytą saloną. Jeigu pirkėjas pageidauja, galima užsakyti prekių atvežimo į namus paslaugą, tokiu atveju prekes atveža nurodytu adresu. Jeigu pirkėjas pageidauja profesionalūs meistrai surenka baldus.

Įmonėje gaminamų minkštų baldų karkasui naudojami tik kokybiški beržo, eglės ir pušies medienos tašai. Amžių patikrinta, ekologiškai švari medžiaga, išdžiovinta moderniose džiovyklose. Naudojamas nematomoms ir dalinai matomoms karkaso detalėms. Beržas naudojamas apdailos detalėms, o karkase - kur reikalingas padidintas stiprumas. Šios medienos rūšys pasirinktos ne veltui – juk nuo seno spygliuočių medis labai vertinamas ir naudojamas net namų statybai.

Medienos drožlių plokštė (MDP) - skydai gaminami iš natūralios medienos drožlių ir klijų (iki 15% bendro svorio). Naudojama nematomoms karkaso detalėms, kurioms nekeliami dideli stiprumo reikalavimai.

Laminuota medienos drožlių plokštė (LMDP) - skydai iš MDP, kurių abi pusės apklijuojamos popieriumi, įmirkytu melamino derva. Taip LMDP paviršius tampa dekoratyvus, atsparus drėgmei. Naudojama matomoms karkaso detalėms, kurioms keliami įvairūs stiprumo reikalavimai.

Vidutinio tankio medienos plaušo plokštė (MDF) – skydai gaminami iš natūralios medienos plaušo ir dulkių, bei klijų (iki 15% bendro svorio). Naudojama nematomoms ir dalinai matomoms karkaso detalėms, kurioms keliami vidutinio stiprumo reikalavimai. Tai - apdailos detalių pagrindas.

Orientuotų skiedrų plokštė (OSB) - skydai gaminami iš natūralios medienos skiedrų ir klijų (iki 15% bendro svorio). Naudojama nematomoms karkaso detalėms, kurioms keliami vidutiniai stiprumo reikalavimai.

Kietosios medienos plaušų plokštės (MPP), taip pat ir dažytos – lakštai iš natūralios medienos plaušų. Turi geras mechanines savybes - yra tvirtos ir lanksčios, atsparios drėgmei. Padengimui naudojami dažai ir lakai be organinių skiediklių. Naudojama nematomoms karkaso detalėms, kurioms nekeliami stiprumo reikalavimai.

Baldinis kartonas – lapai arba į ruloną susukta juosta. Pagaminta iš antrinių žaliavų, be dažiklių. Naudojama nematomoms karkaso sudėtinėms dalims, reikiamai baldo formai išgauti.

Zig-zag spyruoklės – pagal specialią formą sulenkta plieninė (spyruoklinė) viela. Suteikia bazinį komfortą, užtikrina minkštosios dalies mechaninį tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Plastikiniai laikikliai panaikina garsus naudojimo metu. Naudojama minkštosios baldo dalies pagrindui, laikančiam sėdimųjų dalių spyruoklinius blokus ir poroloną.

Gumuota juosta - tamprus diržas, austas iš siūlų gumos pagrindu. Suteikia bazinį komfortą, suformuoja atramą. Zig-zag spyruoklių analogas, skirtas mažesnei apkrovai (dažniausiai naudojamas baldų atlošuose).

Techninė juosta – standus diržas, austas iš sintetinio pluošto, dalinai tamprių siūlų. Suformuoja atramą. Gumuotos juostos analogas, skirtas mažai išsklaidytai apkrovai (dažniausiai naudojamas pagalvių atramoms).

Spyruoklinis blokas – spyruoklinių elementų rinkinys. Kuo daugiau cilindrinių spyruoklių, tuo aukštesnis komfortas. Autonominiuose audinio maišeliuose patalpintos spyruoklės padidina komfortą ir sumažina triukšmą čiužinio naudojimo metu. Užtikrina gerą poilsį ir taisyklingą stuburo padėtį poilsio metu.

Bonell spyruoklinis blokas - plieninės spyruoklės, tarpusavyje sujungtos plieniniu "gyvatuku". "Vėsus" čiužinys. Mažiau ergonomiškas, gali skleisti metalo trinties garsus. Netinka sergantiems astma.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 115 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (7638 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • UAB „Gintaro baldai“ finansinių išteklių analizė ir valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Gintaro baldai“ finansinių išteklių analizė ir valdymas. (2016 m. Liepos 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-gintaro-baldai-finansiniu-istekliu-analize-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 14:50
×