UAB „Girteka“ įmonės dujų silikato blokelių krovinio vežimas


Įvadas. Analitinė dalis. Literatūros ir informacinių šaltinių apžvalga. Įmonės padėties analizė. Įmonės pristatymas. Įmonės vidinė aplinka. Įmonės išorinė aplinka. Įmonės SSGG analizė ir problemos identifikavimas. Tiriamoji dalis. Krovinių vežimo organizavimo analizė. Krovinių vežimo organizavimo identifikuotos problemos ir sprendimo būdai. Krovinių vežimo maršrutų analizė. Krovinių vežimui reikalingi dokumentai. Pirmojo maršruto laiko sąnaudų išklotinė. Pirmojo maršruto technologinių-eksploatacinių rodiklių skaičiavimas. Pirmojo maršruto finansinių rodiklių skaičiavimas. Antrojo maršruto laiko sąnaudų išklotinė. Antrojo maršruto technologinių-eksploatacinių rodiklių skaičiavimas. Antrojo maršruto finansinių rodiklių skaičiavimas. Maršrutų palyginamojo analizė. Išvados ir rekomendacijos. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas.


Temos aktualumas. Atsižvelgiant į ekonominę globalizaciją ir regioninę ekonominę integraciją, produktai vis labiau yra gaminami, parduodami ir vartojami visame pasaulyje. Logistika, kaip naujas ekonomikos augimo variklis, vaidina pagrindinį vaidmenį įveikiant laiko tarpų apribojimus tarp gamintojų ir rinkų, kurias jie aptarnauja. Logistika yra prekių srautas iš tiekimo vietos į priimančiąją vietą.

Praktinė darbo reikšmė. Remiantis įgytomis praktinėmis ir teorinėmis žiniomis bei naudojant realius rodiklius apskaičiuoti pasirinktu maršrutus ir juos palyginti. Tai leidžia daugiau suprasti kaip veikia logistinės įmonės ir kaip galima apskaičiavus maršrutą nustatyti ar jis yra pelningas.

Kursinio darbo objektas Kursinio darbo objektas yra UAB „Girteka“ įmonės analizė, bei pasirinktas vežamas krovinys ir jo skaičiavimai.

Kursinio darbo tikslas Kursinio darbo tikslas atlikti pagal pasirinkta temą literatūros analizę, išanalizuoti pasirinkta logistine įmonę, jos konkurentus bei partnerius. Taip pat pasirinkus krovinį parinkti jam vilkiką ir puspriekabe iš analizuojamos įmonės autoparko, nustatyti problemas su kuriomis gali susidurti krovinys. Darbo pabaigoje apskaičiuoti maršrutų techninius bei finansinius rodiklius ir nustatyti ar maršrutai bus pelningi.

Nustatyti su kokiomis vežimo organizavimo problemomis gali susidurti krovinys ir jas išspresti.

Atlikti krovinių vežimo maršrutų analizę, bei apskaičiuoti maršrutų finansinius, techninius-eksloatacinius rodiklius.

Literatūros analizė, AutoRoute, finansinė analizė, SSGG analizė, krovinių vežimo maršrutų analizė, įmonės analizė.

Apžvelgus mokslinius straipsnius ir išanalizavus Baltijos regiono jūrų uostus pastebėta, kad kiekvienas uostas gali dominuoti skirtingose pervežamų krovinių srityse, nors ir Rusija dominuoja eksporto srityje, tačiau biriuosius krovinius daugiausiai krauna Vokietijos, Danijos, Švedijos ir Suomijos uostai. Iš visų mokslinių straipsnių surinktos informacijos matoma, kad Lietuva vienintelė iš visų Baltijos jūros regionų turi vienataškio švartavimosi tipo SPM naftos terminalą, kas uostui suteikia pranašumą, tačiau Klaipėdos uostas vistiek turi dar kur tobulėti.

3 paveiksle yra pavaizduota tik keletas įmonės vežimo kurių yra kurkas daugiau ir iš daugelio kitų Europos bei NVS šalių.

UAB „Girteka“ parduotų ir nupirktų vilkikų pokytis vnt. 2013 – 2017 m.

Įmonės partneriai yra jos dukterinės įmonės kurios rūpinasi sandėliavimu, plėtra bei automobilių priežiūra.

Kaip jau minėta UAB „Girteka“ yra didelė įmonė, todėl ir tiekėjų turi nemažą skaičių. Įmonė tiekėjus renkasi atidžiai, juos vertindama ir pasirinkdama geriausia tinkantį variantą įmonei. Keli iš jų yra:

Mercedes Benz – iš šios kompanijos UAB „Girteka“ 2016 metais užsisakė 1000 naujų vilkikų. Visi „Girtekos“ užsakyti vilkikai turi „BigSpace“ vadinamą 199 cm aukščio kabiną, kurioje užtektinai ervės vairuotojo galvai. Daiktams skirta erdvė čia siekia 899 l. „Mercedes“ tikina, kad toks pasirinkimas leis ilgus atstumus važiuojantiems vairuotojams jaustis patogiai ir nevaržomai. Vilkikai aprūpinti „Mercedes“ diegiama telemetrijos sistema „FleetBoard“, leidžiančia stebėti automobilių degalų sąnaudas. Pastarosios, skelbia gamintojas, 13% mažesnės nei 2011 m. laidos „Actros“ vilkikų.

  • Microsoft Word 840 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 42 puslapiai (7850 žodžiai)
  • Kolegija
  • Petras
  • UAB „Girteka“ įmonės dujų silikato blokelių krovinio vežimas
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB „Girteka“ įmonės dujų silikato blokelių krovinio vežimas. (2019 m. Vasario 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-girteka-imones-duju-silikato-blokeliu-krovinio-vezimas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 09 d. 09:16
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!