UAB „Girteka“ įmonės maršruto optimizavimas programinėmis priemonėmis


Įvadas. Logistikos įmonės aprašymas. Įmonės teikaimos paslaugos. Įmonės padaliniai ir pristatymo punktai. Optimalaus plano sudarymas. Optimalaus pervežimo planas. Trumpiausio kelio radimas. Maršrutų sudarymo programa. Išvados. Literatūros sarašas.


Kiekvienai logistikos įmonei bei jos darbuotojui yra labai svarbus laikas. Kuo mažiau laiko yra užtrunkama nuo sutarties sudarymo iki darbo įgyvendinimo tuo įmonė turi geresni pelną bei žinomumą tarp kitų įmonių kas padeda pritraukti daugiau klientų. Šiame darbe susipažinsime su vienos logistikos įmonės teikiamomis žiniomis, bei ieškosime trumpiausio kelio spręsdami užduotį.

Pagrindinis darbo tikslas - remiantis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis parengti savarankišką darbą surasti geriausius ir praktinėje veikloje pritaikomus krovinių vežimo, sutalpinimo bei sandėliavimo spendimus ir optimizavimo metodus.

Taip pat įmonė teikia sandėliavimo, krovinių saugojimo paslaugas. Pasitelkiant profesionalia muitinės tarpininkų komanda „Girteka“ gali teikti visas paslaugas klientams, importuojantiems, eksportuojantiems ar tranzitu per Baltijos šalis gabenantiems prekes, sutvarko muitinei reikalingus dokumentus. Įmonė taip pat gali atstovauti muitinėje, valstybinėse ir kitose tarnybose, gaunant licencijas, sertifikatus, leidimus, veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybose.

Naudodamiesi MS „Excel“ ir šios programos funkcija „Solver“, sudarėme optimalų maršrutą, kurį turėjo įvykdyti įmonės sunkvežimiai. Sunkvežimiai iš Šakių, Bratislavos ir Varšuvos gabeno atitinkamus krovinius į Maskvą, Madridą, Taliną ir Rygą. Įmonė turėjo taip sukomplektuoti vilkikus, kad šie patenkintų rinkos pasiūlą.

Taigi, panaudojus programą „Solver“ gavome štai tokį transportavimo planą. Programa apskaičiavo, jog minimaliausia pervežimo kaina yra – 13620 eurų.

Trumpiausio kelio ieškome norėdami rasti optimaliausią maršrutą. Turėdami tokį maršrutą transportavimo išlaidos bus mažiausios. Įmonės pradinis pakrovos punktas yra Vilniuje, o galutinis Madride. Kad rastume trumpiausią maršrutą yra labai svarbu žinoti atstumus tarp miestų ir juose esančių įmonės padalinių.

  • Logistika Referatas
  • Microsoft Word 687 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (938 žodžiai)
  • Kolegija
  • Arminas
  • UAB „Girteka“ įmonės maršruto optimizavimas programinėmis priemonėmis
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Girteka“ įmonės maršruto optimizavimas programinėmis priemonėmis. (2017 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-girteka-imones-marsruto-optimizavimas-programinemis-priemonemis.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 13:21
×