UAB „Girteka logistics“ įmonės rizikos valdymo plano sudarymas


Įvadas. Įmonės veiklos trumpas pristatymas. Ssgg metodo taikymas identifikuojant rizikas. SSGG strateginis žemėlapis. Rizikų žemėlapis ir rizikos registras. Rizikos. Rizikų registras. Rizikų žemėlapis. Poveikio priemonių kiekvienai rizikai pasiūlymas. Detalus rizikos valdymo planas. Išvados. Literatūros sąrašas.


Kursinio darbo dėstytojas: doc. dr. Viktorija Stasytytė (Pedag. vardas, vardas, pavardė)

Kiekviena įmonė ar organizacija savo veikloje neabejotinai susiduria su rizikomis. Nevaldomos rizikos gali ženkliai sumažinti įmonės pelną, pabloginti įmonės reputaciją, sumažinti lojalių klientų kiekį ir pan. Dėl šių priežasčių kiekvienoje įmonėje ar organizacijoje turi būti skiriamas dėmesys rizikos valdymui.

Įmonės rizikos valdymo procesas yra suprantamas kaip veikla, kurią atlieka organizacijos direktorių valdyba, vadovai ir kitas personalas, procesas, kuris yra taikomas strategijų sudaryme ir visoje įmonės veikloje, skirtas identifikuoti potencialius įvykius, galinčius paveikti organizaciją ir valdyti rizikas taip, kad jos liktų priimtino rizikos masto ribose, taip pat skirtas suteikti pakankamą organizacijos tikslų pasiekimo užtikrinimą. Rizikos valdymas leidžia pasiekti geresnių rezultatų, sumažina nuostolių galimybę. Rizikos valdymo procesas susideda iš kelių etapų. Šiame procese svarbią reikšmę turi rizikos valdymo plano parengimas ir įgyvendinimas. Identifikavus ir įvertinus, išmatavus galimas rizikas, įmonei rekomenduojama imtis atitinkamų atsako arba reakcijos į riziką priemonių. Rizikos valdymo planas yra reikalingas norint pradėti taikyti rizikos valdymo priemones.

Darbo tikslas: nustatyti, kokios rizikos gresia UAB „Girteka Logistics“ įmonei ir parengti šių rizikų valdymo planą.

Darbo metodai: mokslinės literatūros analizė, SSGG analizė, duomenų loginė analizė.

UAB „Girteka logistics“ pradėjo savo veiklą nuo krovinių gabenimo tarptautiniais maršrutais 1996 m., o dabar įmonė yra viena iš pirmaujančių Rytų Europos transporto kompanijų pilnų krovinių pervežimo srityje. Šiuo metu įmonės maršrutų tinklas apima Rusiją, Pietryčių Aziją, Rytų bei Vakarų Europą ir Skandinaviją.

Didelis nuosavo transporto parkas, kurį sudaro 2900 naujausių vilkikų ir 3100 puspriekabių

220000 kv. m sandėliavimo ploto bei muitinės, veterinarijos ir kitos paslaugos.

Įmonė teikia kokybiškas paslaugas, skiria individualų dėmesį kiekvienam klientui, nuolat ugdo ir skatina darbuotojus. Pagrindinis įmonės šūkis - WE CARE (liet.k. – Mums rūpi), kuriuo įmonė remiasi kasdieninėje veikloje. Pagrindiniai įmonės veiklos kelrodžiai yra paslaugos, darbuotojai, rezultatai ir ateitis.

UAB „Girteka logistics“ įmonės misija – siekti užtikrinti klientų konkurencingumą skiriant ypatingą dėmesį logistikos kompetencijai bei investuojant į darbuotojų ir technologinių išteklių plėtrą.

Nors UAB „Girteka logistics“ įmonė sėkmingai plečia savo veiklą, tačiau yra faktorių ir galimybių, į kurias reikėtų atsižvelgti planuojant ateitį ir tobulinant veiklos organizavimo procesą.

Dažniausiai SSGG analizė yra reikalinga atliekant įmonių ar organizacijų strateginį planavimą. SSGG analizė leidžia apžvelgti ne tik tiriamąją įmonę, bet įvertina ir konkurentus, taip pat ir įvykius rinkoje.

UAB „Girteka logistics“ stiprioji pusė – esami darbuotojai arba žmogiškieji ištekliai. Kvalifikuota transporto vadovų ir vadybininkų komanda rūpinasi nuolatine pervežamų krovinių judėjimo kontrole, krovinių saugumu. Šiuo metu įmonėje dirba virš 7100 darbuotojų. Visi darbuotojai puikiai žino krovinių tvirtinimo, vežimo, pakrovimo/iškrovimo kontrolės ir priežiūros taisykles. Nepaisant to, įmonė nuolait ieško naujų darbuotojų, nes vyksta naturali darbuotojų kaita, be to įmonė nuolat plečia savo veiklą, didina transporto parką, ieško naujų rinkų.

Šiuo metu įmonė turi didelį nuosavą transporto parką, registruotą Lietuvoje ir Rusijoje, kuris yra aprūpintas naujausiomis krovinio saugumą užtikrinančiomis priemonėmis ir todėl užtikrina greitą ir saugų įvairių krovinių gabenimą.

2.900 naujų „VOLVO“, „MERCEDES BENZ“ markių vilkikų, atitinkančių „Euro 5 ir 6“ standartus,

  • Microsoft Word 470 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 31 puslapis (4527 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jevgenija
  • UAB „Girteka logistics“ įmonės rizikos valdymo plano sudarymas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
UAB „Girteka logistics“ įmonės rizikos valdymo plano sudarymas. (2016 m. Gruodžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-girteka-logistics-imones-rizikos-valdymo-plano-sudarymas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 18 d. 00:51
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo