UAB „Girteka logistics“ skaidrės


UAB “Girteka logistics”. Darbo tikslas išanalizuoti transporto kompaniją. Girteka logistics – viena iš pirmaujančių Rytų Europos transporto kompanijų pilnų krovinių pervežimo srityje. Girteka Logistics teikiamos. Tarptautiniai pervėžimai. Kroviniai gabenami tarp Vakarų Europos šalių iš Vokietijos. Papildomos paslaugos. Muitinės, veterinarijos, fito paslaugos atlieka visas reikiamas muitinės procedūras. PL Baltijos šalyse (kompleksinė logistikos paslauga). Pilno logistikos proceso atlikimas – nuo prekių gabenimo iš gamintojo į “Girteka” sandėlius. Sandėlių logistika. Gamintojams iš ES. 2014-ųjų apyvarta siekia. Didelis nuosavas transporto parkas registruotas Lietuvoje ir Rusijoje. Iš viso 6000 Transporto priemonių iš jų. Transporto priemonės. Išvados. Susipažinau su kompanijos teikiamomis paslaugomis. Literatūra.


Darbo tikslas: išanalizuoti transporto kompaniją. Darbo uždaviniai: susipažinti su kompanijos teikiamomis paslaugomis, apžvelgti 2012 - 2015m. apyvartą, apibūdinti transporto priemones.

MUITINĖS, VETERINARIJOS, FITO PASLAUGOS atlieka visas reikiamas muitinės procedūras, atstovauja sertifikuojant (veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybose) gabenamas prekes Baltijos šalių ar NVS rinkoms, įmonė siūlo kompleksiškai naudotis muitinės ar akcizinio sandėlio paslaugomis (pvz. perkraunant krovinius).

Pilno logistikos proceso atlikimas – nuo prekių gabenimo iš gamintojo į “Girteka” sandėlius, iki sąskaitos išrašymo ir pristatymo galutiniam gavėjui.

Gamintojams iš ES ir importuotojams iš daugelio skirtingose šalyse esančių tiekėjų UAB “Girteka logistics” siūlo vežti pilnus ir dalinius krovinius į „Girteka logistics“ sandėlius ir ten juos perskirstyti, apdoroti, surinkti pagal kliento pageidavimus, paruošti eksporto dokumentų paketą ir pristatyti į nurodytą vietą. Sandėliai: Vilniuje, Latvijoje ir Rusijoje.

2014-ųjų apyvarta siekia 450 mln. eurų ir yra didžiausias šuolis per 19-os metų veiklos laikotarpį.

  • MS PowerPoint 3381 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (426 žodžiai)
  • Kolegija
  • Jolita
  • UAB „Girteka logistics“ skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB „Girteka logistics“ skaidrės . (2017 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-girteka-logistics-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 12 d. 04:33
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo