UAB Girteka logistinė analizė


Įvadas. Įmonės veiklos apibūdinimas, veiklos logistiniai procesai. Įmonės istorija ir jos pristatymas. Lietuvos transporto sistemos apžvalga ir tendencijos. Uab „Girteka“ konkurencinė analizė. Uab „Girteka“ teikiamų paslaugų pristatymas. Uab „Girteka“ valdymas, organizacinė struktūra. Įmonės finansinė analizė. Krovinių gabenimo funkcinės veiklos analizė. Eksporto skyriaus vežami kroviniai. Krovinių tipai. Išorinių ir vidinių veiksnių įtaka įmonės krovinių apyvartai. Sezoniškumas. Įmonės veiklos perspektyvos. Išvados. Naudota literatūra. Priedai.

Kiekviena įmonė neįsivaizduoja savo veiklos be logistikos. Beveik kiekvienoje įmonėje, organizacijoje yra asmuo, kuris būtent už tai atsakingas. Tad norint geriau išanalizuoti įmonės logistikos veiklos analizę ir suprasti logistikos valdymo principus, buvo pasirinkta sėkmingai veikianti, ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje įmonė UAB „Girteka“.

2001 m. pabaigoje UAB „Girteka“ turėjo 35 automobilius ir dirbo 58 darbuotojai.

2009 m. 444 automobiliai, 1297 darbuotojų, bendrai UAB“Girteka“ ir „Kulikovo pole“

Šiuo metu UAB „Girtekos“ parkas siekia 2900 nuosavų automobilių ir 7100 darbuotojų, iš kurių 90% yra vairuotojai.

1.2 Lietuvos transporto sistemos apžvalga ir tendencijos

1.3 UAB „Girteka“ konkurencinė analizė

Girteka logistics – viena iš pirmaujančių Rytų Europos transporto kompanijų pilnų krovinių pervežimo srityje. Tad ji teikia visas logistikos paslaugas, kurios gali būti reikalingos klientams. „Girteka“ lyderė, vien todėl, kad yra didžiausia Lietuvoje ir teikia visas logistikos paslaugas. Kroviniai autotransportu gabenami ne tik Europoje, bet ir NVS šalyse – ši paslauga teikiama ir refrižeratoriais, ir tentais, ir didžiaturiais autotraukiniais, taip pat vežami skirtingų temperatūrinių režimų bei rinktiniai (smulkūs) kroviniai. Automobilių parkas naujas ir modernus. Visas transportas aprūpintas GPS sistemomis ir mobiliu ryšiu.

1.4 UAB „Girteka“ teikiamų paslaugų pristatymas

Kaip jau anksčiau buvo minėta UAB „Girteka“ teikia visas logistikos paslaugas. Įmonė krovinių gabenimui renkasi automobilius, geležinkelius ir jūrų transportą. Pagrindinės krovinių gabenimo kryptys: rytai-vakarai, vakarai-rytai, ES vykstantys prekių mainai, ir NVS šalys. Taip pat įmonė teikia sandėliavimo paslaugas, kurios teikiamos didžiausiuose logistikos centruose Vilniuje ir Olainėje (Latvijoje).

• 900 naujų „VOLVO“, „MERCEDES BENZ“ markių vilkikų;

• 800 „SCHMITZ“ bei „KRONE“ markių puspriekabių – šaldytuvų, kuriose įmontuoti „THERMO KING“ bei „CARRIER“ šaldymo agregatai;

• 50 120 m3 tentinių autotraukinių;

• 300 „KRONE“ ir „SCHMITZ“ tentinių puspriekabių

1.5 UAB „Girteka“ valdymas, organizacinė struktūra

Tentinių krovinių skyrius taip pat dirba kryptimi iš vakarų į rytus, tačiau tik su užsakymais, kuriuo gali gabenti tentiniai automobiliai. Šio skyriaus ekspedicijos vadybininkai samdo rusų bei lenkų vežėjų vilkikus iš vakarų į rytus su UAB „Girteka“ tentiniais vilkikais keliaujančioms puspriekabėms, tam kad jos pasiektų savo maršruto pabaigą Rusijoje.

Termoreguliuojamų krovinių skyrius iš vakarų į rytus gabena krovinius, kuriems reikalinga palaikyti tam tikrą temperatūrinį režimą, dažniausiai tai yra maisto produktai.

UAB „Baltijos statybų valdymas“ – tai UAB „Girtekos“ įmonių grupės bendrovė, kuri atsakinga už plėtrą, ieško naujų galimybių rinkoje, naujų žemės sklypų, kurie būtų patrauklios veiklai plėstis bei rūpinsdi logistikos centrų bei kitų įmonės pastatų statybų valdymu.

UAB „Autoimpulsas“ – tai UAB „Girtekos“ įmonių grupės bendrovė, kuri vykdo automobilių priežiūrą bei remonto darbus.

Bendrovė gali turėti ir kitas, šiuose įstatuose neišvardintas teises, neprieštaraujančias Lietuvos Respublikos įstatymams ir šiems įstatymams.

2.1 Eksporto skyriaus vežami kroviniai

Pagrindinis UAB „Girteka“ eksportos skyriaus ataskaitoje matomas teigiamų rezultatų „kaltininkas“ ilgalaikiai ir patikimi santykiai su klientais. Būtent dėl to didėja krovinių srautai ir plečiasi potencialių klientų ratas. Pagrindiniai UAB „Girteka“ klientai, tai: Orion, Sharp, LG, Eldorado, M-video, Jabil, Bosch, Beiersdorf, Reckitt Benckiser, Philips, Sanitec Group, Hoogwegt, Animex, Unilever, Ferrero, Nestle ir t.t. Viso to priežastis kokybiškos paslaugos ir dėmesys klientui.

  • Microsoft Word 69 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (3333 žodžiai)
  • Universitetas
  • Karolina
  • UAB Girteka logistinė analizė
    10 - 10 balsai (-ų)
UAB Girteka logistinė analizė. (2015 m. Gruodžio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-girteka-logistine-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 14 d. 14:49
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!