UAB „Glassremis“ įmonės tyrimas


Įvadas. Tikslai ir uždaviniai. UAB „Glassremis“ gamybos organizavimo apžvalga. Produkcijos/paslaugų nomenklatūra. Darbuotojų kvalifikacija. Žaliavų, medžiagų, paslaugų tiekėjai. Vartotojai. Pagrindiniai konkurentai. UAB „Glassremis” produkto gamybos technologija. Gamybos tipas. Technologinė gamybos teikimo schema. Išvados. Litratūra.


Stiklo atsiradimas ir jo apdorojimas padarė didelę įtaką visuomenėje. 1547 m. Žygimantas Augustas pradėjo leisti steigti pirmą stiklo dirbtuvę Lietuvoje ir prekiauti stiklo dirbiniais. Šiais laikais stiklas apdirbinėjamas įvairiais būdais: stiklo pūtimas (lemputės, buteliai, stiklainiai), presavimas (sagos), valcavimas (veidrodžių gamyba), tempimas (plokščias stiklas). Mano tiriamos įmonės produkcija koncentruojasi ties įvairių formų, dydžio, išskirtinio dizaino stiklo formas, kurie naudojami prizams, dovanoms, renginiams papuošti, pagal užsakymą sukurtos interjero ir eksterjero figūros, kurios sukuria jaukumą vakarojant lauke, namuose, kuriuos kuria aukščiausio lygio dizaineriai, kurie produktus gamina savomis rankomis. Pagrindinis šio referato darbo tikslas yra pateikti stiklo gaminių procesą nuo pačios pradžios iki vartotojo, išsiaiškinti bei apžvelgti galimus konkurentus, aprašyti visus įrengimus naudojamus gamybos metu, detaliai aprašyti organizavimą. Pagrindiniai šio referato darbo uždaviniai:

UAB „Glassremis“ yra stiklo gaminių gamintoja, kuri orientuojasi į mažmeninę prekybą, kurie skirti žmonėmsnorintiems pagražinti savo interjerą ar eksterjerą. Įmonė įkurta Panvėžyje. Tame pačiame pastate vykdoma ne tik gamyba, bet ir aptarnavimas, įmonės valdymas. Kadangi viskas vyksta viename pastate, todėl nesunku prižiūrėti darbuotojus. Darbuotojai yra prižiūrimi tam, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas ir gaminiai atitiktų klientų poreikius. Įmonė gamina aukščiausio lygio gaminius, nes naudojamos netik pačios naujausios technologijos, bet ir labai didelis dėmesys skirtas pačio stiklo išgavimui. Taip pat, kokybę lemia kompetetingi ir kvalifikuoti darbuotojai. Įmonė bendradarbiauja su užsienio valstybėmis, todėl produktus siunčia į įvairias Europos šalis, pagal klientų poreikius.

  • Microsoft Word 393 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1287 žodžiai)
  • Universitetas
  • Miglė
  • UAB „Glassremis“ įmonės tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB „Glassremis“ įmonės tyrimas. (2017 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-glassremis-imones-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 22 d. 00:07
×