UAB „Headway“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais


UAB „Headway“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais. Užduotis. Įvadas. Nuosavybės forma. Įmonės veiklos sritys. Įmonės tikslai ir uždaviniai. Valdymo struktūra ir personalas. Všorinė aplinka. Įmonės SSGG analizė. Skyrius Krovinių vežimų organizavimas. Tarptautinės krovinių vežimą reglamentuojančios konvencijos. Vairuotojo darbo ir poilsio laikas. Reisų pajamų ir išlaidų pagal atskirus maršrutus skaičiavimas. Per kalendorinius metus atliktų krovinių vežimų finansinis rezultatų paskaičiavimas. Išvados ir pasiūlymai. Literatūra.


2.6. Kovinių įpakavimo, markiravimo ir kiti specifiniai jų vežimo reikalavimai14

2016 m. rugpjūčio 11 d., registrų centre įregistruota uždaroji akcinė bendrovė „Headway“ yra neribotos civilinės atsakomybės privatusis juridinis asmuo. Steigiant UAB, Registrų centrui teikiami šie dokumentai: Įmonės pavadinimo registracijos pažymėjimas, UAB steigimo sutartis, banko išrašas apie įstatinį kapitalą, UAB įstatai, patalpų savininko raštiškas sutikimas, papildomos VĮ Registrų centras formos, įgaliojimas steigėjams.

UAB „Headway“ veikia paslaugų teikimo srityje ir yra transporto logistikos įmonė, siūlanti krovinių transportavimą tarptautiniais maršrutais.

Tenkinti klientų poreikius, teikiant optimaliausias transporto logistikos paslaugas ir užtikrinant krovinių pristatymą laiku,

Rūpintis ekologija ir aplinkosauga, naudojant ekologiškai saugias transporto priemones ir optimaliausius maršrutus,

UAB „Headway“ nesamdo nuolatinio marketingo ir rinkodaros specialisto. „Headway“ marketingu rūpinasi įmonė „ExpertMedia“, kuri rūpinasi visomis su marketingu susijusiomis užduotimis. Toks sprendimas leidžia sutaupyti gyventojų pajamų, socialinio draudimo bei garantinio fondo mokesčius, darbo vietos organizavimo bei darbuotojų produktyvumo ir kvalifikacijos kėlimo išlaidas. UAB „Headway“ turi savo internetinį puslapį ir paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame yra dalijamasi aktualia informacija. Investuojama į įmonės veiklą reprezentuojančius filmukus, kurie patraukliai pristato „Headway“ veiklą potencialiems klientams. Marketingo specialistų kuriama reklama daugiausiai platinama internete. Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.

ISO 9001:2008 – tarptautiniu mastu pripažintas standartas, pateikiantis vadybos sistemos reikalavimus, kurie padeda užtikrinti teikiamos paslaugos kokybę.

ISO 14001:2004 – tarptautiniu mastu pripažintas aplinkos apsaugos vadybos sistemų standartas.

ISO 28000:2007 – saugumas transporto tiekimo grandinėje. Ši vadybos sistema taip pat gerina kokybę ir saugumą.

TAPA – prekių apsaugos reikalavimų tiekimo grandinėje ir automobilinių krovinių apsaugos reikalavimų standartai.

Taip pat įmonėje nuolat vykdoma transporto priemonių patikra: periodiškai atliekama profilaktinė transporto priemonių apžiūra nuvažiavus 10000km. Darbuotojai siunčiami į kvalifikacijos kėlimo kursus, jiems skiriamos skatinamosios premijos, siekiant užtikrinti jų atsidavimą įmonei ir kokybišką darbą. Darbuotojų darbo kokybė yra nuolat stebima personalo vadovų. Atliekami rinkos tyrimai, siekiant kuo efektyviau planuoti maršrutus.

Lietuvoje yra nemažai tarptautiniu krovinių pervežimu užsiimančių įmonių, tačiau konkurencija skatina gerinti savo paslaugų kokybę, išlaikyti patrauklias kainas ir ieškoti inovativių ir efektyvių būdų savo veiklai gerinti. Vienos didžiausių logistikos įmonių Lietuvoje – UAB „AD REM“, UAB „Girteka Logistics“, UAB „DSV Transport“.

UAB „Headway“ įmonėms gali pasiūlyti naudingą bendradarbiavimą krovinių pervežimo srityje. Įmonė yra pasirašiusi kontraktą su degalinių tinklu „Viada“, kuriame pritaikoma nuolaida perkant degalus tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Taip pat įmonė bendradarbiauja su UAB „Volvo Lietuva“, o tai suteikia palankias sąlygas vilkikų ir jų atsarginių dalių pirkimui.

Kadangi „Headway“ turimų puspriekabių tipas – šaldytuvai, galime pasiūlyti kokybišką maisto produktų pervežimą. Įmonės „Headway“ klientai daugiausia verslo įmonės, tokios kaip UAB „Riamona“, kuri užsiima gyvulių skerdimu ir mėsos produktų ruošimu. Taip pat įmonė turi klientų užsienyje – Vokietijoje esanti alaus gamykla „Krostitzer Brauerei“, iš kurios į Lietuvą importuojame vyną, Lenkijoje esantis obuolių sodas „ApplesPoland“, iš kurio vežame obuolius ir pan.

  • Microsoft Word 3023 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (3266 žodžiai)
  • Universitetas
  • Birute
  • UAB „Headway“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Headway“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais. (2018 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-headway-kroviniu-vezimu-organizavimas-keliu-transportu-tarptautiniais-marsrutais.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 04:39
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo