UAB įmonės kūrimas


Įmonės Uab „Plaktukas” kūrimas. Logotipas. Įvadas. Lietuva yra šalis kurioje negamina automobilių. Tikslas įkurti specialią detalių ar kitokių metalo gaminių įmonę. Verslo idėjos formulavimas. Idėja. Mano sugalvota idėja yra įkurti įmonę „Plaktukas“. Įmonės steigimo teisiniai aspektai. Nusprendžiau, kad geriausią būtų įsteigti Uždarąją akcinę bendrovę „Uab“. Įmonės charakteristika. Įmonės vizija. Tapti konkurencinga įmone Lietuvos rinkoje. Įmonės valdymo struktūra. Strateginis ir metinis planas. Strateginis planas Plėstis rinkoje Įdarbinti. Darbuotojų motyvavimas. Personalui valdyti ypač svarbūs yra materialiniai motyvai. Konfliktai. Konfliktų sprendimo būdai Sukurti saugią atmosferą. Išvados. Norint įsteigti individualią įmonę reikia vadovautis tokiais dokumentais kaip steigimo sutartis. Organizacinė valdymo struktūra - tai pareigų.

Tikslas : įkurti specialią detalių ar kitokių metalo gaminių įmonę, kurioje būtų svarbiau ne kiekybė, o kokybė . Problema : nepakankamai išanalizuota ar pasirinktas verslas bus efektyvus ir perspektyvus. Uždaviniai : Išanalizuoti verslo idėją; Išanalizuoti įmonės steigimo teisinius aspektus; Išanalizuoti įmonės charakteristiką; Įvertinti organizacijos valdymo struktūrą; Įvertinti darbuotojų motyvavimą.

Nusprendžiau, kad geriausią būtų įsteigti Uždarąją akcinę bendrovę „UAB“, kadangi ji yra neribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo, o tai reiškia, kad įmonės savininkai (akcininkai) už įmonės skolas bei įsipareigojimus bus atsakinga tik bendrovės turimu turtu. Nors kuriant UAB reikia 10 000 Lt. įstatinio kapitalo, tačiau jos veikla yra pigesnė, kadangi mažesni mokesčiai, nei individualios įmonės.

Įmonės vizija. Tapti konkurencinga įmone Lietuvos rinkoje, būti vertinamais už aukštą kokybę, specialistų profesionalumą, atsižvelgimą į kitus. Įmonės misija: Teikti kokybiškas metalo apdirbimo paslaugas; Suteikti galimybę tobulėti tiems, kurie nori atskleisti savo maksimalias galimybes, kūrybingumą, pagerinti gyvenimo kokybę ir gyventi pilnavertį džiaugsmingą gyvenimą; Aukštinti dirbančių asmenų klasifikaciją.

Strateginis planas: Plėstis rinkoje; Įdarbinti daugiau darbuotojų; Tenkinti klientų poreikius. Metinis planas: Susirasti partnerių; Plėsti įmonę ir kurti filialus kituose rajonuose; Padidinti vartotojų rinką 10%.

  • Vadyba Skaidrės
  • MS PowerPoint 127 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (550 žodžiai)
  • Karolis
  • UAB įmonės kūrimas
    10 - 5 balsai (-ų)
UAB įmonės kūrimas. (2015 m. Lapkričio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-imones-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 12:14
×