Uždarosios akcinės bendrovės įstatai


Uab įstatų pavyzdys. Bendroves istatu pavyzdys. Istatu pavyzdziai. Bendrovės įstatai skaidres. Įstatinio kapitalo formavimas kursinis darbas. Referatas uzdarosios akcines bendroves organai. Akcinė bendrovė skaidres pavyzdžiai. Imones istatai pavyzdys. Uab įstatai pavyzdys 2013m. Imones skaidriu pavyzdziai.

Bendroji dalis. Bendrovės veiklos tikslai ir pobūdis. Įstatinis kapitalas ir jo dydis. Akcijų skaičius pagal rūšis ir klases, jų nominali vertė ir suteikiamos teisės. Bendrovės organai. Bendrovės pranešimų skelbimo tvarka. Sprendimų dėl bendrovės filialų ir atstovybių steigimo bei jų veiklos nutraukimo priėmimo tvarka. Bendrovės dokumentų ir kitos informacijos pateikimo tvarka. Įstatų keitimo tvarka.

2.1. Teikti valstybės įmonei Ignalinos atominei elektrinei ir kitiems užsakovams keleivių, krovinių gabenimo, automobilių ir kitų mechanizmų remonto, techninio aptarnavimo paslaugas, kelių priežiūros, naftos produktų saugojimo ir išdavimo paslaugas.

2.2. Avarinių ir ypatingų situacijų metu užtikrinti saugų ir greitą Ignalinos atominės elektrinės darbuotojų išvežimą.

2.3. Avarinių ir ypatingų situacijų metu pagal valstybės įmonės Ignalinos atominės elektrinės civilinės saugos planą užtikrinti savalaikį kėlimo, žemės kasimo, sniego valymo, laistymo, šlavimo, kelių priežiūros mechanizmų teikimą.

2.4. Racionaliai naudoti valstybei nuosavybės teise priklausantį ir patikėjimo teise valdomą turtą bei kitus išteklius.

6.2.Apie Bendrovės akcijų negaliojimą ir kapitalo mažinimą skelbiama LR Akcinių bendrovių nustatyta tvarka ir terminais „Lietuvos ryto“ dienraštyje bei pranešama kiekvienam kreditoriui.

Apie Bendrovės likvidavimą skelbiama LR Akcinių bendrovių įstatymo, LR Civiliniokodekso ir kitų LR teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais „Lietuvos ryto“ dienraštyje posprendimo likviduoti Bendrovę priėmimo.

VII. SPRENDIMŲ DĖL BENDROVĖS FILIALŲ IR ATSTOVYBIŲ STEIGIMO BEI JŲ VEIKLOS NUTRAUKIMO PRIĖMIMO TVARKA

7.4. Sprendimą dėl bendrovės filialų ir atstovybių steigimo bei jų veiklos nutraukimo priima bendrovės vadovas ir tvirtina jų nuostatus. Filialų, atstovybių vadovus skiria ir atleidžia bendrovės vadovas.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2016 m.
  • 6 puslapiai (1085 žodžiai)
  • Universitetas
  • Patricijus
  • Uždarosios akcinės bendrovės įstatai
    10 - 1 balsai (-ų)
Uždarosios akcinės bendrovės įstatai. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-istatai-pavyzdys.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 09 d. 04:39
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo