UAB „Jubera“ organizavimas ir valdymas


Įvadas. UAB “Jubera” – viešojo maitinimo įmonės – organizavimo ir valdymo raida. Trumpa bendrovės veiklos charakteristika. Valdymo organai, jų struktūra, funkcijos. Valdymo organų kompetencija. UAB “Jubera” organizavimo ir valdymo analizė. UAB “Jubera” organizavimo ir valdymo tobulinimas. Išvados. Literatūra.


Kiekvienas gyvas organizmas privalo maitintis, nesvarbu kokios būtų sąlygos. Tik taip galima išlikti gyvam. Žmogus irgi ne išimtis. Todėl maisto rinka visada turi paklausą. Tačiau vienu metu ji (paklausa) būna didesnė, kitu - mažesnė. Ir tai priklauso nuo žmonių pajamų. Kuo jos didesnės, tuo daugiau žmonių valgo ne tik savo gamintą maistą, jie dažniau lankosi viešojo maitinimo įstaigose. Žmonės, turintys mažas pajamas, dažniau stengiasi pavalgyti namie, jie neretai atsisako viešojo maitinimo paslaugų. Taigi, ši rinka glaudžiai susijusi su šalies ekonomikos lygiu.

Nors šiuo metu Lietuvos ekonomika išgyvena ne patį geriausią laikotarpį, viešojo maitinimo įstaigų jau yra gana daug. Tai restoranai, kavinės, gastronomai, barai, valgyklos ir t.t. Kiekvienas iš jų turi savo klientus. Vienos maitinimo įstaigos daugiau orientuotos į laisvalaikio praleidimą, kitos – į būtinumą pavalgyti pietų metu ir pan.

Naujoms maitinimo įstaigoms sunku pritraukti klientus, todėl jos stengiasi tiekti kuo įvairesnes ir kokybiškesnes paslaugas – t.y. kokybiškesnį maistą ir geresnį aptarnavimą. Kai kurios įmonės specializuojasi tik vienoje srityje, pvz., picerijos, kiniečių virtuvė ir panašiai. Tačiau dauguma įmonių stengiasi siūlyti viską, kad tik galėtų įtikti savo klientams.

Kaip jau minėjau , šių įmonių veikla labai priklauso nuo šalies ekonomikos. Kuo šalis turtingesnė, tuo daugiau žmonių gali sau leisti planuoti savo laisvalaikį ne namie, o kažkur kitur, pavyzdžiui kavinėje, restorane ar bare taip sudarydami rinką į laisvalaikį orientuotoms įmonėms. Be to, kuo daugiau žmonės užsiėmę, tuo mažiau jie turi laiko valgyti namie. Ir tada jau yra rinka įmonėms, kurios užsiima maitinimu pietų metu.

1. UAB “Jubera” – viešojo maitinimo įmonės - organizavimo ir valdymo raida.

UAB “Jubera” įmonių rejestre įregistruota 1997 metų kovo 6 dieną, registro numeris Nr. AB 97-328, įmonės kodas 2392968. Įmonės juridinis adresas K.Donelaičio 20 – 14, 2000 Vilnius.

Tai sudaro 105 paprastąsias vardines akcijas. M.Verslovienė turi 80 akcijų, kas sudaro 76 % bendrovės įstatinio kapitalo. L.Klikūnaitė turi 25 akcijas, kurios sudaro 24 % bendrovės įstatinio kapitalo. Pagrindinė UAB “Jubera” veikla – visuomeninis maitinimas. Ši veiklos rūšis priklauso paslaugų sferai. Įmonės teikiama paslauga – klientų aptarnavimas, išnuomojamos patalpos pobūviams, organizuojami kompleksiniai pietūs pastate esančių firmų darbuotojams, maisto pateikimas išsinešimui. UAB “Jubera” turi tris kavines: Lietuvos vaikų ir jaunimo centre, autocentre “Tanagra” ir “Vilniaus banko” Vilniaus filiale Gedimino prospekte.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2478 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andrius666
  • UAB „Jubera“ organizavimas ir valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
UAB „Jubera“ organizavimas ir valdymas. (2017 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-jubera-organizavimas-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 08:31
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo