UAB Kardanitas verslo planas


Vertinimo kriterijai Įmonės pavadinimas Vieta Paslaugų įvairovė Kokybė Aptarnavimo kultūra Reklama Darbuotojų skaičius. “ Daniliškių autocentras ”. “ Kardanitas ”. Metai Reikalingos lėšos , Lt . Iš viso reikalingų investicijų verslui pradėti 806500 Iš viso reikalingų lėšų versui pradėti 856500 Verslo finansavimo šaltiniai. Mėnesis Paskolos likutis Grąžinama paskola Palūkanos. Vadovaujančių darbuotojai Vadybininkai , administracija. Priskaičiuota darbo vieta atskaičius. Metų suma 6x 36000 5x. Priskaičiuotas atlyginimas ant popieriaus. Darbdavio sumokami mokesčiai. Visa darbo vietos kaina. Kardaninio veleno balansavimas. Kardaninio veleno kryžmės keitimas. Kardaninio veleno pakabinamo guolio keitimas. Aisiais metais planuojamos transporto sąnaudos Reklama. Aisiais metais planuojamos reklamos sąnaudos.


Verslus žmogus niekada nestovi vietoje. Kiekviename žingsnyje jis regi perspektyvą verslo plėtotei. Jam įdomi ekonominė terpė, kurioje jis gali atsidurti, todėl privalo ją išanalizuoti ir dar kartą įvertinti savo verslo idėjos galimybes.

Šio verslo plano tikslas yra įvertinti finansines galimybes 2014.12.01 įsteigtos įmonės UAB Kardanitas.

Įmonės vykdoma veikla – kardaninių velenų remontas ir gamyba bei kryžmių ir pakabinamų guolių pardavimas. Tai nėra visiškai nauja verslo sritis, tačiau neturinti didelės konkurencijos. Dėl šios priežasties tai yra lyg terpė, kurios galimybės nėra pilnai išnaudotos.

UAB “Kardanitas“ pradėjo savo veiklą 2014.12.01. Įmonės veikla yra krovininio bei lengvojo transporto kardaninių velenų remontas ir gamyba. Tai yra nauja ir ambicinga įmonė, kuriai svarbu patenkinti kliento norus bei lūkesčius, o taip pat tapti sėkmingai besivystančia organizacija. Pagrindiniai įmonės siekiai – kainos ir kokybės balansas, plėtra, konkurecingumo vystymas, vadybos įgūdžių tobulinimas. Be visa to, pabrėžiama: tai yra pelno siekianti organizacija.

Paslauga bus teikiama vartotojams turintiems lengvąjį automobilį, mikroautobusą ir sunkųjį transportą.

Konkuruosime kainos ir kokybės atžvilgiu, tai yra už protingą kainą bus teikiama kokybiška paslauga. Nes klientai supranta, kad kas yra pigu negali būti labai aukštos kokybės. Pagrindinis siekis – užtikrinti nenutrūkstamą ryšį, pateisinti lūkesčius bei įgyti aukštos kokybės įmonės statusą.

UAB Kardanitas orientuojasi į smulkiuosius bei stambiuosius sektorius. Prekyba ir remonto paslaugos bus teikiamos tiek privatiems asmenis, tiek ir stambiesiems (įmonėms). Sudarytos sutartys leis parduoti ir palaikyti ilgalaikius santykius su kitomis įmonėmis, siekiančiomis siūlyti klientams įvairesnes paslaugas ir galimybes.

UAB Kardanitas savo vykdomoje veikloje turės konkuruoti su Vilniuje esančia įmone UAB Daniliškių autocentras, Kaune esančia įmone UAB Kardanas ir UAB Pusašis. Privalumas Vilniuje įsteigtos įmonės yra tas, kad yra vienas konkurentas.

Lyginant su naujai pradedančia įmone UAB Kardanitas, įmonėje keliami tokie reikalavimai:

Rasti veiklius darbuotojus, organizuojant kursus išmokyti kardaninių velenų remonto subtilybių bei motyvuoti premijomis, kylančiu atlyginimu, geromis darbo sąlygomis

Investuoti lėšas ir sukurti prestižišką įmonę, kurios vardas bus kokybės ženklas

Kadangi kiti potencialūs konkurentai yra įsikūrę kitame mieste, tikslinga yra vertinti realius konkurentus. Būtent dėl šios priežasties vertinimas yra vienos įmonės.

Reklamai išnaudosime didelį plotą, pastato sieną, už kurią reikės sumokėti 1 kartą 1000 Lt. Ant sienos bus išvardytos mūsų atliekamos paslaugos.

Reklamuosimės dienraštyje “Sekundė” , (reklaminio skelbimo pavyzdys 3), bei vieną kartą per mėnesį “Verslo žiniose”. Taip sieksime, kad kuo daugiau klientų galėtų įvertinti mūsų atliekamų darbų ir prekių kokybę.

UAB Kardanitas kaip ir dauguma komercinę veiklą pradedančių bendrovių reikalauja investicijų. Pagrindinė ir didžiausia investicija yra kardaninių velenų balansavimo staklių bei patalpų įsigijimas ir įrengimas.

UAB Kardanitas iš pat pradžių bus pasamdyti 6 darbuotojai su manim:

2.Vadybininkas Artūras Jasiukaitis, gim. 1985 m., baigęs VGTU vadybos studijas, turi 8 metų darbo patirtį, gerai išmano vadybininko darbą. Anglų, rusų, šiek tiek vokiečių kalbos. Kuriamoje įmonėje atsakinės į telefoninius skambučius, priiminės klientus, bendraus su užsienio klientais bei tiekėjais, taip pat atliks direktorės pavestus nurodymus bei domėsis konkurentų teikiamomis paslaugomis.

3.Šaltkalvis Mantas Šilys, gim. 1975 m. baigęs šaltkalvio kursus, darbo patirtis 13 metų. Rusų ir anglų kalbos. Kuriamoje įmonėje jis remontuos kardaninius velenus,.

  • Microsoft Word 422 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3225 žodžiai)
  • Kolegija
  • Renata
  • UAB Kardanitas verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB Kardanitas verslo planas . (2017 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-kardanitas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 08:05
×