UAB „LIDL Lietuva“ vadybos praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės veikla ir dokumentacija. Organizacijos planavimas, organizavimas, vadovavimas ir darbuotojų motyvavimo priemonės. Darbas praktikos metu.


Vadybos praktiką atlikau įmonėje UAB „Lidl Lietuva“. Praktikai atlikti pasirinkau šią įmonę todėl, kad domiuosi ir norėjau pamatyti kaip atrodo mažmeninės prekybos vadovavimas. Šioje įmonėje turėjau galimybę susipažinti su įmonės veikla, analizavau darbuotojų motyvavimo priemones, susipažinau su kolektyvu ir bendradarbiavimu joje, susipažinau su įmonės vidiniais dokumentais. Praktikos metu įgavau savarankiškumą, komunikabilumą bei bendradarbiavimo įgūdžius komandoje.

UAB „Lidl Lietuva“ yra mažmeninės prekybos parduotuvių tinklas Europoje. „Lidl“ mažų kainų parduotuvių tinklas valdo apie 10 000 parduotuvių 28-iose šalyse. „Lidl“ iš viso turi daugiau kaip 230 000 darbuotojų. Tinklo apyvarta Europos mastu – 79,4 milijardai eurų. 2016-ųjų metų, balandžio 16 dieną buvo atidarytas „Lidl“ logistikos centras Kauno Laisvojoje Ekonominėje zonoje. Pirmosios „Lidl“ parduotuvės Lietuvoje atidarytos 2016 m. birželio 2 dieną. Šiuo metu Lietuvoje veikia 37 „Lidl“ tinklo parduotuvės. Tai tarptautiniu mastu veikianti įmonė, suvokianti savo didumą ir vaidmenį visuomenėje, gerbia kultūrų įvairovę ir pripažįsta vertybių bei tradicijų skirtumus. Ši įmonė itin vertina kuriamą draugišką ir pasitikėjimu grįstą darbo aplinką. Todėl abipusė pagarba ir sąžiningumas yra neatskiriama įmonės kultūros dalis.

  • Microsoft Word 41 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 6 puslapiai (769 žodžiai)
  • Kolegija
  • Šarūnė
  • UAB „LIDL Lietuva“ vadybos praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB „LIDL Lietuva“ vadybos praktikos ataskaita. (2020 m. Liepos 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-lidl-lietuva-vadybos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 11 d. 03:04
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo