UAB „LIUTGARAS“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais


UAB „LIUTGARAS“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutaisĮvadas. Skyrius. Analizė. Reisų pajamų ir išlaidų pagal atskirus maršrutus skaičiavimas. Per kalendorinius metus atliktų krovinių vežimų finansinis režultatų paskaičiavimas Analizė. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros šaltiniai.


Pateikti kroviniu vežimo metu veiklos rezultatus ir išvadas kokiu kroviniu vežimas įmonėje buvo pelningiausias

2.618

Lietuvoje kaip transporto ir pervežimų šalyje šis sektorius užima didžiausią ir pelningiausią vietą, jis palaiko didžiąją dalį Lietuvos ekonomikos. Šiais laikais su transportu yra siejama viskas kiekvienas daiktelis kuris turi pasiekti savo vietą. Pervažimai Lietuvoje jau yra labai senai tačiau, pervežimų įmonės pradėjo kurtis tik po nepriklausomybės. 1993 metais lietuvoje jau buvo 88 tokio tipo įmonės, jų bėgant metams didėja ir didėja dabar jų yra apie 7200. Nors dauguma vežėjų 2009 metų krizės laikotarpiu ir patyrė didelius nuostolius, tačiau dauguma atsilaikė.

Kiekvienam pervežėjui didžiausias rūpestis yra krovinio saugumas ir jo nugabenimas kuo greičiau už kuo optimalesnė kainą, kad pelnas butų teigiamas. O norit gauti didesnį pelną reikia atsižvelgti į daugelį faktorių, kurie padidina pelna, bet svarbiausias faktorius yra planavimas ir tikslus mašruto parinkimas.

Kelių transportas visame pasaulyje yra tuo populiarus, nes jis yra manevringas, sugeba trumpus atstumus įveikti daug greičiau nei kitos priemonės, gali vežti įvairiausius krovinius už pakankamai mažą kainą.

UAB „LIUTGARAS“ tarptaurinių pervežimų įmonė, įstegta 1995 m. Imononės savininkas S.Vaiginis

UAB „LIUTGARAS“ dirba 47 darbuotojai: įmonės savininkas ir generalinis direktorius, 1 vyr. vadybininkas, 2 vadybininkai, 18 vairuotojai-ekspeditoriai tarp kurių yra 4 ukrainiečiai vairuotojai, 1 vyr. buhalterė, 1 buhalterė, 1 apskaitinikė, 2 vyr. mechanikai, 11 šaltkalvių, dažytojai, elektrikas, 2 suvirintojai, 2 pagalbiniai darbuotojai, 1 statybininkas ir 4 sargai.

Šaltkalviai, mechanikai, suvirintojai, dažytojai ir elektrikas rūpinasi automobilių parko techninės būklės tinkamumu, atlieka remonto darbus, plovėjai rūpinasi automobilių švara, valytojai prižiūri aplinka ir visų patalpų švąrą.

Norint jog UAB „LIUTGARAS“ išsilaikytų rinkoje, darbuotojai yra nuolat konroliuojami ir stengiamasi iš jų gauti kuo gerenę kokybę, o su gera kokybe gaunamas kitoks ir pelnas. Ši įmonė pastoviai stengesi didinti savo kokybės rodilkius, didindama savo darbuotojų klasifikacijos lygį, diegia naujausias technologijas.

Tokioje šalyje kaip Lietuva, krovinių vežimas kelių transportu užima pirmąją vietą, lyginant su kitomis transporto rūšimis, todėl tai yra tikrai normalu jog tarp vežėjų yra tikrai didelė konkurencija, tiek kokybės faktoriais, tiek krovinių gavimo faktoriūmi. Pagrindiniais konkurentais UAB „LIUTGARAS“ laiko tokias įmones, kurios užsiima tarptautiniais pervežimais.

Norit toliau plėstis visada yra reikalingi partneriai, tad UAB„LIUTGARAS“ labai glaudžiai bendrabarbiauna su tokiosmis įmonėmis kaip :

Siekiant išplėsti savo įmonę iki aukštu reikia visada turėti nuolatinius klientus. Ši įmonė visada siekia turėti kuo daugiau klientų, tačiau pagrindiniai klientai yra užsienio firmos ir gamyklos, kurios nori jog jų gaminiai pasiektų savo tikslo vietą. UAB „LIUTGARAS“ labai dažnai gauna pervežimums atlikti tokioms gamykloms kaip : BMW, AUDI, VOLKSWAGEN ir daugeliui kitu. Taip pat yra gaunami užsakymai iš Lietuvos įmoniu :

Naujų ir greitai stiprėjančių konkurentų atėjimas į rinką ir jos užvaldymas;

UAB „LIUTGARAS“ transporto priemonių parką sudaro 3 sunkvežimiai, 15 autovežių, 1 kranas, 1 techninės pagalbos sunkvežimis ir 3 autobusai.

Vykdant įvairius pervežimus Europoje, privaloma įvertinti užsakymų skaičių ir turimą transporto priemonių skaičių. Jei užsakymų kiekio kaštai bus per dideli įmonė negalės įvykdyti tokių reikialavimu, o tai gali atnešti nuostolius.

  • Microsoft Word 965 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 28 puslapiai (5899 žodžiai)
  • Universitetas
  • Žygimantas
  • UAB „LIUTGARAS“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „LIUTGARAS“ krovinių vežimų organizavimas kelių transportu tarptautiniais maršrutais. (2017 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-liutgaras-kroviniu-vezimu-organizavimas-keliu-transportu-tarptautiniais-marsrutais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 15:28
×