UAB „Lordas“ organizacijos projektas


Santrauka. Lentelių sąrašas. Paveikslų sąrašas. Įvadas. UAB „Lordas“ verslo sferos pasirinkimas. Veiklos apibūdinimas. Vartotojai. Išorinė aplinka. Geografinė situacija ir infrastruktūra. Ekonominė situacija. Teisinė situacija. Konkurencinė situacija. Rizikos analizė. Marketingas. Rinkos būklė ir paklausa. Kainos įkainavimo strategija. Pardavimo programa. Pardavimo kanalai. Rėmimo organizavimas. Marketingo kaštai. Paslaugų teikimo organizavimas. Technologijos apibūdinimas. Pagrindiniai paslaugų teikimo etapai. Paslaugų teikimo padalinių struktūra. Pastatai, patalpos, aplinkos sutvarkymas. Įrengimai. Medžiagos ir žaliavos. Vadyba. Organizacinė struktūra, jos tipas. Vadybinis personalas. Personalo struktūra. Personalo skaičiaus pagrindimas. Paslaugas teikiantis personalas. Personalo skaičiaus pagrindimas. Darbo apmokėjimo organizavimas. Veiklos reglamentai. Padalinių nuostatai. Pareiginės instrukcijos. Finansinė analizė. Investicijos ir lėšų šaltiniai. Prognostiniai planai. Išvados. Šaltinių sąrašas. Priedai.


Verslo aprašymas. Įmonė teiks šunų apgyvendinimo (nakvynės), priežiūros, dresūros ir gydymo paslaugas. Papildomos naudos vartotojams: gyvūnų transportavimas, registravimas gyvūnų registre. Įmonės stiprybės: aukšta paslaugų kokybė; naudojami žinomi prekės ženklai; kvalifikuotas personalas; žinomi dresuotojai bei prižiūrėtojai.

Vadyba. UAB „Lordas“ dirbs tik patys geriausi specialistai. Veterinarai turės Lietuvos sveikatos mokslų veterinarijos akademijos diplomus ir penkerių metų patirtį dirbant veterinarijos srityje. Šunų kirpėjas turės kirpimo sertifikatus. Šie specialistai privalės pateikti UAB „Lordas“ kasmetines ataskaitas, kuriose turės būti pateikta informacija apie jų kvalifikacijos kėlimą, t. y išklausytus nauji seminarus, dalyvavimą įvairiuose jų kompetencijos sritį atitinkančiuose mokymuose ir pan. Dresuotojai, kurie dirbs įmonėje, turės sertifikatus, galiojančius ne tik Lietuvoje, bet pripažįstamus užsienyje

Produktas ir konkurencija. Šunų apgyvendinimo (nakvynės), priežiūros, dresūros ir gydymo paslaugas, transportavimas, registravimas gyvūnų registre. Vartotojas gauna visą paslaugų paketą iš vienų rankų, taip sutaupydamas laiką, pinigus, turėdamas aukštos kokybės garantiją prieinamomis kainomis. Konkurencija nėra labai aukšta, jau veikia 6 konkurentų įmonės, tačiau nei viena nesiūlo tokio plataus paslaugų paketo vienoje vietoje. Įmonės paslaugos orientuotos į aktyvų, energingą, daug dirbantį, keliaujantį, vidutines ir aukštesnes pajamas gaunantį vartotoją be galo mylintį savo keturkojį augintinį, ne tik iš Kauno, bet visos Lietuvos ir užsienio.

Lėšų panaudojimas. žemės sklypui įsigyti, pastatų statybos ir įrengimo darbams padengti, būtinai įrangai pirkti.

Rūpestinga šunų priežiūra: šėrimas, vedžiojimas, maudymas, kvalifikuoto veterinaro paslaugos – tai problemos, kurios „užkraunamos“ kaimynams, draugams ar pažįstamiems, kai gyvūno šeimininkas atostogauja ar turi išvykti ilgesniam laikui. Šunų galės ramiai atostogauti ar tvarkyti reikalus, nes jų augintinis bus patikimose rankose. Šeimininkai taip pat sutaupys laiko, nes gyvūno nereikės vežti į užmiestyje veikiančius viešbučius: mes įsikursime šalia tankiausiai gyvenamų mikrorajonų, kurių dauguma gyventojų turi šunis. Jiems nebereikės nuolat jaustis skolingiems savo kaimynams bei nerimauti, kad jų augintinis svetimuose namuose pridarys žalos ar bus papildoma našta, ar juo nebus tinkamai pasirūpinta. UAB „Lordas“ suteiks galimybę palikti augintinius saugiose ir patikimose rankose. Mes ketiname įsikurti strategiškai patogioje, verslo plėtrai perspektyvioje vietoje. Klientams siūlysime lanksčią apmokėjimo sistemą, patogų darbo laiką ir dėmesingą priežiūrą jų augintiniams bei aukštą paslaugų kokybę. Suteikdami vartotojams papildomų naudų (tokių kaip gyvūnų transportavimas, registravimas gyvūnų registre) bei taikydami efektyvią rėmimo politiką, tikimės greitai pritraukti klientus, kurie taps nuolatiniais vartotojais, tuo užsitikrindami sau rinkos dalį ir garantuodami pelną.

Laukiami veiklos rezultatai: patenkinti klientai, didėjantis pelningumas, plečiamas paslaugų spektras, pritraukiama nevartotojų, didinamos pardavimų apimtys. Tai užsitikrinsime ne tik rezultatyvios marketingo strategijos dėka, bet ir siūlydami itin aukštą teikiamų paslaugų kokybę.

Darbo objektas: naujai steigiama šunų laikino apgyvendinimo, dresūros, gydymo ir priežiūros paslaugų rinkoje veiksianti įmonė - UAB „Lordas“

Darbo tikslas yra sudaryti UAB „Lordas“ organizacinį projektą, kurio pagrindu gali būti kuriamas verslo planas ir esant palankioms aplinkybėms sėkmingai įgyvendinama verslo idėja.

Darbo uždaviniai.

Pagrįsti verslo sferos pasirinkimą (apibūdinant įmonės veiklą, vartotojus, analizuojant išorinės aplinkos elementus);

Apibūdinti įmonės marketingo veiklą (išanalizuojant rinkos būklę ir paklausą, nurodant kainas ir įkainavimo strategiją, pardavimo programą, pardavimo kanalus, rėmimo organizavimą bei marketingo kaštus);

Apibūdinti įmonės organizacinė struktūrą (pateikiant duomenis apie vadybinį personalą, paslaugas teikiantį personalą bei veiklos reglamentavimą);

Pateikti įmonės verslo finansinės dalies aprašymą (analizuojant investicijas ir lėšų šaltinius, atskleidžiant prognostinius planus).

Šiame skyriuje pateikiama įmonės veiklos informacija, pagrindiniai vartotojai, analizuojama išorinė aplinka, kurioje plačiau apžvelgiama įmonės geografinė situacija ir infrastruktūra bei ekonominė, teisinė ir konkurencinė situacijos. Taip pat šiame skyriuje pateikiama įmonės rizikos analizė.

  • Microsoft Word 894 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 60 puslapių (12016 žodžiai)
  • Universitetas
  • Marija
  • UAB „Lordas“ organizacijos projektas
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Lordas“ organizacijos projektas. (2016 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-lordas-organizacijos-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 16:13
×