UAB Mokestinė atskaitomybė


Mokestines ataskaitos. Įmonės mokestinė atskaitomybė. Visų aplinkosauginių mokesčių indeksavimo koeficientas. Mokestine atskaitomybe tai. Visų aplinkosauginių mokesčių indeksavimo koeficientai. Uab mokestines ataskaitos. Finansinė ir mokestinė atskaitomybė įmonėje. Mokestines atskaitomybes forma. Praktikos ataskaitas mobili tarsa. Mokestines atskaitomybes namu darbai.

Įvadas. Skyrius. Pridėtinės vertės mokestis. Pvm apskaičiavimas. Pvm deklaracija. Skyrius. Nekilnojamojo turto mokestis. Ntm apskaičiavimas. Ntm deklaracija. Skyrius. Mokestis už aplinkos teršimą. Mokesčio apskaičiavimas. Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių deklaracija. Skyrius. Pelno mokestis. Pelno mokesčio apskaičiavimas. Metinė pelno mokesčio deklarcija. Pelno (nuostolių) ataskaita. Skyrius. Parama. Paramos teikimo metinė ataskaita. Išvados. Literatūra ir informaciniai šaltiniai. Priedai. Priedas. Vilniaus miesto tarybos sprendimas dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifų. Priedas. Klaipėdos miesto tarybos sprendimas dėl nekilnojamojo turto tarifų nustatymo. Priedas. Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobiliųjų taršos šaltinių tarifai. Priedas. Aplinkosauginių mokesčių indeksavimo koeficientai. Priedas. Konkretūs valstybės rinkliavos dydžiai. Priedas. Ekonominės veiklos rūšių klasifikatorius. Redakcija. Kursinio darbo tikslas – sudaryti ab „vakaras“ mokestinę atskaitomybę. Uždaviniai. Apskaičiuoti ab „vakaras“. Metų mokesčius. Laiku deklaruoti mokesčius mokestinėse deklaracijose. Užpildyti formą, susijusią su suteikta parama.

Dabar mokesčiai suprantami kaip valstybės pajamų šaltinis, o kartu kaip galinga ekonominė priemonė valstybės rankose. Priimami mokesčių įstatymai, per juos vykdomas šalies ekonominis reguliavimas.

Ne tiek daug yra ekonomikos temų, kurios sukeltų taip daug prieštaravimų, kaip mokesčiai. Nors dauguma sutinka, kad jokia šiuolaikinė valstybė negali išsiversti be mokesčių, tačiau mokesčius labiau linkstama kritikuoti negu girti. Bet jau prieš daugelį metų (1789 m. ) jav valstybės veikėjas bendžaminas franklinas yra sakęs šiame pasaulyje nieko nėra tikra, išskyrus mirtį ir mokesčius , jie yra tvirta realybė, ir dėl to mes turime šį bei tą apie juos žinoti.

Tada, kai pirmykštis žmogus, nudobęs žvėrį, užsikabino jo dantų vėrinį (tikėdamas, kad žvėries galia persiduos jam) sau ant kaklo - gimė juvelyrika.

Akcinė bendrovė vakaras – perspektyvi ir sparčiai besiplečianti įmonė, užsiimanti juvelyrinių dirbinių gamyba. Įmonė įsikūrusi vilniaus mieste, trakų g. Joje dirba kvalifikuoti savo1 skyrius. Detaliai apskaičiuoti pirkimo, pardavimo bei mokėtino į biudžetą pridėtinės vertės mokesčiai. Pagal apskaičiuotus duomenis mokėtina į biudžetą pvm suma deklaruota fr0600 formoje.

2 skyrius. Apskaičiuotas nekilnojamojo turto vilniuje ir klaipėdoje mokestis bei mokesčio suma deklaruota kit711 deklaracijos formoje.

3 skyrius. Apskaičiuotas mokestis už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių. Mokesčio suma deklaruota fr0521 mokestinės deklaracijos formoj5 skyrius. Užpildyta fr0477 forma susijusi su sunekilnojamo turto mokestis = nekilnojamo turto apmokestinamoji vertė nekilnojamo turto 59 eil. Apmokestinamajam pelnui taikomas procentų mokesčio tarifas, nes AB vakaras vidutinis darbuotojų sįmonė privalo į biudžetą sumokėti pridėtinės vertės mokestį – 30952 lt už vasario mėnesį. Mokestinė deklaracija turi būti pateikta ne vėliau kaip per 25 dienas mokestiniam laikotarpiui pasibaigus. Šiuo atveju įmonė pvm deklaruos 2010 m. Kovo 23 d.

Už nekilnojamąjį turtą vilniuje bei Kaune įmonė privalo deklaruoti 6600 lt mokesčio sumą, 5450 lt už vilniuje esančias administracines ir veiklai vykdyti patalpas bei 1150 lt už klaipėdoje naujai pastatytą nekilnojamąjį turtą įregistruotą rugpjūčio mėnesį. Mokestis turi būti deklaruotas iki kitų kalendorinių metų vasario d. Tad AB vakaras ntm už 2010 m. Deklaruos 2011 m. Sausio 28 d.

Mokesčio už aplinkos teršimą iš mobilių taršos šaltinių suma – 736 lt.

  • Microsoft Word 442 KB
  • 2012 m.
  • 22 puslapiai (2965 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rosita
  • UAB Mokestinė atskaitomybė
    10 - 1 balsai (-ų)
UAB Mokestinė atskaitomybė. (2011 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-mokestine-atskaitomybe.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 26 d. 15:56
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo