UAB Naujasis Nevėžis įmonės veikla


Įvadas. Apie Uab "Naujasis nevėžis". Makroaplinka. Mokslinė - technologinė aplinka. Gamtinė aplinka. Ekonominė aplinka. Socialinė - kultūrinė aplinka. Teisinė aplinka. Mikroaplinka. Pirkėjai - vartotojai. Partneriai. Konkurentai. Uab "Naujasis nevėžis" įmonės organizacinė valdymo struktūra. Juridinis tipas. Konkurentų stiprybės ir silpnybės. Ssgg analizė. Išvados. Informacijos šaltiniai.


Trupmai susipažinsite su UAB " Naujasis nevėžis" įmonės veikla, jos mikro ir makro aplinkomis. Jos produkcija ir konkurentais. Taip pat jos SSGG analize.

Įmonės tikslas: Tobulinti savo gambybos procesą, plėsti savo veiklą, sukurti naujų, išskirtinių produktų ir susikurti ištikimų klientų ratą.

Įmonės misija - puoselėti bendradarbiavima su partneriais, bei klientais.Išplėsti tavo importuojamų produktų kiekį į kitas šalis.

Įmonės vizija -  orientuotis į savo klientų poreikius ir juos patenkinti.

Uždaroji akcinė bendrovė „Naujasis Nevėžis“ įkurta antrame pagal dydį Lietuvos mieste — Kaune. Tiksliau Ilgakiemio kaime. Lengvai privaziuojamas mašina. Klimatas įtakoja prekybą. Varasą traškučiai labiau perkami, kaip užkandžiai prie alaus ar šaltų gėrymų. Sausi pustryčiai labiau perkami rudenį ir pavasarį.

UAB " Naujasis nevėžis" įmonė atsižvelgia į tas žmonių grupes, kurioms yra skonis, kokybė ir kurie vertina naturalų, tikrą produktą.

       Įmonė labai atsižvelgia į socialinius sluoksnius, todėl ir jų gaminiai yra prieinamos visiems vartotojams. Prekių kainos nėra aukštos, o kokybė tikrai gera.

UAB "Naujasis nevėžis" turi platų vartotojų rata. Jų produkciją naudoją įvairaus amžiaus žmonės, nuo mažų vaikų iki net pencinio amžiaus žmonių, dėl jų plataus gaminių asortimento. Taip pat kreipiams didelis dėmesys vartotųių poreikiams, kuriami nauji gaminiai, nauji skoniai, taip pat visada kreipiamas dėmesys į kainą. Kaina taip pat yra svarbus ekspektas į kurį pirkėjai kreipia dėmesį, todėl kaina yra prieinama įvairių pajamų vartotojams - pirkėjams.

Didžiausi UAB " Naujasis nevėzis" konkurentai yra traškučių gamintojai kaip "Lays", "Estrella", "Taffel", o sausų pusryčių didžiausi konkurentai yra UAB "Palasėja". Taip pat nereikia pamiršti ir į Lietuva eksportuojamų sausų pusrtyčkių kaip " Nestle".

Įmonė visada pasirengusi inovacijoms. Ji nuolatos stengiasi surasti naujų tiekėjų ar partnetių, kad galėtų į prekybą išleisti naujų prekių, kuris nustebintų vartotoją ir atitiktų jo poreikius.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 517 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1634 žodžiai)
  • Kolegija
  • Greta
  • UAB Naujasis Nevėžis įmonės veikla
    10 - 5 balsai (-ų)
UAB Naujasis Nevėžis įmonės veikla. (2016 m. Gegužės 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-naujasis-nevezis-imones-veikla.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:52
×