UAB Nedva praktikos ataskaita


UAB Nedva praktikos ataskaita Įvadas. Įmonės veiklos charakterizavimas. Įmonės pristatymas. Įmonės organizacinė valdymo struktūra. Įmonės rinkos analizė. Siūlymai įmonės problemų sprendimui. Argumentuoti siūlymai identifikuotai problemai spręsti. Išvados. Naudotos literatūros ir šaltinių sąrašas. Įmonės veiklos charakterizavimas. Kiekybinis. Naudota literatūra ir šaltinių sąrašas.


Įmonė UAB "Nedva" pradėjo savo veiklą 1996metais Vilniaus rajone, Čekoniškių k. Įmonės vadovas Gžegož Senkevič. UAB "Nedva" įmonės veiklos pradžia buvo labai paprasta, pats vadovas Gžegožas turėjo tik vieną savivartį Kamaz ir pats jį vairavo, nebuvo jokių buhalterių, vadovų, tesiog vienas vairuotojas pats sau direktoriavo. Laikui begant buvo nupirkta dar pora vilkikų ir savivarčių, nuo to laiko UAB "Nedva" jau turėjo savo vairuotojų kolektyvą. Šiandien UAB "Nedva" tai sėkmingai veikianti privataus kapitalo krovinių ir birių krovinių pervežimo įmonė.

Birių krovinių pervežimas vyksta vietiniais Vilniaus,Vilniaus rajono maršrutais, dažniausi užsakovai tai statybos rangovai bei nejuridiniai asmenis.

Įmonė UAB "Nedva" taipogi turi savo didelį sandelį, kur galima neilgam laikui palikt savo krovinį. Tokie krovinai kaip smėlis,žvyras iš karto yra vežamas iš karjeru "Nedva" savivarčiais i užsakymo vietą.

Įmonėje UAB "Nedva" yra funkcinė vadybos struktūra,kuri yra gan paprasta ir optimali nedidelioms įmonems. Yra vienas Savininkas, kuris yra paskirsties darbus savo imonės vadovams. UAB "Nedva" įmonė turi 2 vadovus, vienas iš jų atsakingas už techninę dalį, kitas už finansinę.

Įmonejė UAB "Nedva" darbo paskirstymas vykdomas dviem kryptimis. Darbuotojai turi paklusti aukštesnems vadovams. Kiekvienas darbuotojas žino savo darbą ir jį atlieka. Kolektyvas paskyrstitas pagal darbo pobūdį.

Birių krovinių pervežimas vyksta vietiniais Vilniaus, Vilniaus rajono maršrutais, dažniausi užsakovai tai statybos rangovai bei nejuridiniai asmenis.

UAB „Baltic Transa“ - kryptingai ir stabiliai dirbanti logistikos įmonė.

Tyrimo tikslas – Išsiaiškinti, kokiu principu įmonė perka paslaugas iš logistikos paslaugų tiekėjų.

1) Nustatyti ar įmonė pakankamai perka paslaugas iš logistikos paslaugų tiekėjų.

Apklausoje dalyvavo 36 darbuotojai, todėl galima teigti, kad atlikto tyrimo rezultatai yra tikslūs.

Apklausai pasirinkti visi 36 įmonės turimi darbuotojai. Didžioji dalis atsakė, kad įmonė pasirašo terminuotą logistikos paslaugų teikimo sutartį su įsipareigojimais.

Manau, kad didžiausias įmonės trūkumas yra transporto priemonių nusidėvėjimas. Per daug yra investuojama į jų taisymą. Tuos pinigus aktualiau būtų investuoti į naujas transporto priemones. Taip pat, senosios transporto priemonės labai teršia aplinką. Be to, įmonė, naudodama tokias transporto priemones, galėtų drąsiai teigti, jog yra socialiai atsakinga, o tai jai padėtų susirasti tikrai puikių partnerių ir klientai būtų nuolankesni jai, nes šiais laikais labai atsižvelgiama, ar įmonės vykdo socialiai atsakingą verslą.

  • Logistika Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 91 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (2055 žodžiai)
  • Kolegija
  • Darius
  • UAB Nedva praktikos ataskaita
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB Nedva praktikos ataskaita . (2017 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-nedva-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 03:16
×