UAB NIB valymas veiklos analizė


Įvadas. UAB NIB valymas įmonės veiklos analizė. Įmonės, organizacijos veiklos krypčių aprašymas. Įmonėje, organizacijoje įgyvendintų technologijų pristatymas. Išvados. Informacijos šaltinių sąrašas.


Baigiamoji praktika – svarbi studijų mokomoji dalis. Tai mokymasis ir įgijimas naujų žinių bei gebėjimų ir jų pritaikymas profesinėje veikloje. Tai puiki galimybė iš arčiau susipažinti su būsima darbine veikla bei aplinka ir dar geriau pažinti savo specializaciją. Studentai supažindinami su įmonės veikla, jos specifika, atliekamais darbais bei paslaugomis. Praktikos metu atskleidžiamos silpnosios ir stipriosios studentų savybės, todėl praktika padeda ugdyti studentus kaip gerus specialistus.

Baigiamosios praktikos metu numatoma įgauti daugiau praktinių žinių, gebėjimų ir juos pritaikyti rašant savo baigiamąjį darbą.

Tikslas – baigiamosios praktikos metu įgyti daugiau praktinių žinių apie medelyne vykdoma veiklą.

Mano praktika buvo orientuota labiau į patį medelyną. Apžvelgsiu praktikos metu nuveiktus darbus, įgautas žinias, išmoktus darbus.

Pats medelynas įsikūręs  Gaižėnų g. 9, Virbališkių kaime, Kauno rajone 1,84 ha ūkininkų Kristinos ir Tado Cvilikų valdose.

Ūkininkas Tadas Cvilikas turi taikomosios ekologijos magistrinį išsilavinimą. Ūkyje platus vaismedžių ir vaiskrūmių pasirinkimas, todėl ūkis labiau orientuotas į vaismedžių, vaiskrūmių, uogų kaip avietes ar gervuogės pardavimą. Ūkininkai vykdo internetinę prekybą, daugelis vaismedžių auginami vazonėliuose. Visi ūkio darbuotojai yra savo darbo srities specialistai ir puikiai išmano savo dirbamą darbą yra darbštūs ir atsakingi.

  • Vadyba Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 2153 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (1067 žodžiai)
  • Kolegija
  • Edita
  • UAB NIB valymas veiklos analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB NIB valymas veiklos analizė. (2017 m. Lapkričio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-nib-valymas-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 22:40
×