UAB NRD marketingo planas projektui Infobankas


Uab marketingo planas. Marketingo planas word. Marketingo komunikacijos procesas. Marketingo komunikacijos planas. Infobankas tai. Kas yra infobankas.

UAB „NRD“ marketingo planas projektui „Infobankas“. Marketingo planas projektui “Infobankas”. Aplinkos analizė. Juridinė aplinka. Technologinė aplinka. Ekonominė aplinka. Vartotojų kitimo tendencijos. Swot analizė. Būsimų verslo partnerių identifikavimas. Tikslų nustatymas. Marketingo strategijos parinkimas. Veiksmų plano sudarymas. Biudžeto sudarymas. Web svetainės efektyvumo įvertinimas.

Infobankas yra vieninga informacinė elektroninė biblioteka, jungianti duomenis iš svarbiausių bei dažniausiai naudojamų oficialių informacijos šaltinių.

Infobankas tai: integruota informacija iš svarbiausių bei dažniausiai naudojamų oficialių informacijos šaltinių; galimybė greitai ir lengvai gauti svarbią informaciją; greitas esamų bei būsimų partnerių patikimumo įvertinimas; galimybė sumažinti veiklos riziką; galimybė gauti svarbią informaciją iš pasirinktų informacijos šaltinių priimtiniausiu būdu; lanksti ir nuolat papildoma informacinė sistema; patogi prieiga prie duomenų, naudojant asmeninį kompiuterį, prijungtą prie interneto, arba kitas priemones, tokias kaip telefonas ar faksas.

Infobankas į vieną informacinę sistemą apjungia šiuos šaltinius: Lietuvos finansinės informacijos biblioteką (lifil - lithuanian financial information library), kurioje sukaupta lr vertybinių popierių komisijai pateikiama informacija apie beveik 1200 akcinių bendrovių; ūkio subjektų registrą (daugiau kaip 165 tūkst. Įregistruotų ir beveik 90 tūkst. Teisinė aplinka – paprastai apsprendžia įmonės vykdomų planų ribas [legal framework]. Lietuvos rinkoje skirtingai nei daugumoje šalių įstatyminė bazė nėra labai stipri kaip ir nefunkcionali yra teisinė vykdomoji valdžia. Todėl dauguma mūsų šalies įmonių neįpratę skaitytis nei su įstatymais, nei su privaloma programinių paketų autorizacija bei legalizacija. Šiuo atveju internatas turi visai kitokią veiklios direktyvą, kadangi jis veikia pasauliniu mastu [world wide].

įmonė vykdanti projektą infobankas – užsiima programinių paketų kūrimu todėl turi visas licenzijas reikalingas kurti vieną ar kitą aplikaciją.

Kadangi dėl minėto įstatymų apeinamumo rinkoje pasitaiko įvairių teisių pažeidimo, būtina apsaugoti ir projekto vardą infobankas ir pati specialiai infobankui kuriamą logotipą. Šikadangi internetinio puslapio kūrimas paremtas informacinėmis technologijomis, todėl nereikia įrodinėti, jog techninis įmonės pasiruošimas ir galimybės aptarnauti klientus turi lemiamą vaidmenį vykdanti šį projektą.

Nrd [norway registers development] yra aprūpinta reikalingą tiek technine, tiek programine naujausia įrangą, dėl jau minėtos veiklos specifikos. Bet kaip ten bebuvę, kuriamas projektas turi labai dideles išsiplėtimo tendencijas, todėl įmonė turi numatyti ir galimą naujų serverių, upgradų ir pan. Pirkimą.

  • Microsoft Word 51 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (1316 žodžiai)
  • Universitetas
  • Napalys
  • UAB NRD marketingo planas projektui Infobankas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
UAB NRD marketingo planas projektui Infobankas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-nrd-marketingo-planas-projektui-infobankas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:33
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo