UAB Ringas


Uždaroji akcinė bendrovė "ringas". Ringas uab. "treniruokliu detales". Treniruokliu dalis. Treniruokliu detales.

Uab „ringas”. Turinys. Anotacija. Siūloma projekto esmė. Rinka. Gamybos planas. Valdymo personalas ir darbuotojai. Rizikos įvertinimas. Atsiranda įvairios naujovės susijusios su treniruoklių rekonstrukcijom bei modeliais. Ir tuo suinteresuoti yra netik treniruoklių projektų iniciatoriai, bet ir vartotojai. Įmonė „ringas“ versis treniruoklių pardavimu ir montavimu. Įmonė pirks tik geriausios kokybės treniruoklių dalis didmenine prekyba tiesiai iš vokietijos firmos ”oase” ir pardavinės bei sumontuos įvairius sporto treniruoklius. Tikimasi, kad verslas gerai įsitvirtins rinkoje ir sulauks pripažinimo iš vartotojų. „ringas“ bus uždaroji akcinė bendrovė toliau uab. Uab statusą parinktas pagrindinai todėl, kad tai yra ribotos civilinės atsakomybės juridinis asmuo. Nesėkmingos veiklos atveju, akcininkas rizikuoja netekti tik tos sumos, kurią privalėjo sumokėti už akcijas, taip pat tokio pobūdžio įmonei ypač būdingas lankstumas. Dar viena priežastis dėl ko “ringas” bus uždaroji akcinė bendrovė yra ta, kad uždarosios akcinės bendrovės yra didesnis lėšų pritraukimo galimybės, taigi, pritrūkus lėšų, išleisime akcijų ir jas parduosime savame rate.

Darbą atliko: iv. Kurso ivgr. Studentai.

R. Ližaitis i

įmonė ringas versis treniruoklių pardavimu ir montavimu. Įmonė pirks tik geriausios kokybės treniruoklių dalis didmenine prekyba tiesiai iš vokietijos firmos oase ir pardavinės bei sumontuos įvairius sporto treniruoklius. Tvizija - geriausia, populiariausia, puikiai įsitvirtinusi rinkoje ir geriausiai klientų lūkesčius bei poreikius tenkinti įmonė.

Uab ringas pagrindinis tikslas - įsitvirtinti rinkoje, gauti pelną bei patenkinti ringas bus uždaroji akcinė bendrovė toliau uab. Dar viena priežastis dėl ko ringas bus uždaroji akcinė bendrovė yra ta, kad uždarosios akcinės bendrovės yra didesnis lėšų pritraukimo galimybės, taigi, pritrūkus lėšų, išleisime akcijų ir jas parduosime savame rate.

Turtinė nuosavybė yra pastatas kalniečių gatvėje, kurio plotas 800 m. 700 m2 sudaro apšiltintas sandėlis, kuriame įmonė laikys atsivežtas detales, o likusi pastato dalis suremontuota irplanuojama, kad UAB ringas dirbs 11 dįmonės siūloma prekė nėra pirmos būtinybės prekė ir todėl žmonių poreikių tenkinimo piramidėje stovi žemiau nei maistas, būstas, drabužiai.

Planuojama, kad treniruoklių detalėms iš vokietijos gabenimui įmonė nepirks nuosavo sunkvežimio, o naudosis firmos UAB haidaja paslaugomis. Ši firma jau aštuoneri metai, kaip dirba pervežimų versle ir gali užtikrinti operatyvumą, kokybišką krovinių pervežimą, teikti smulkią informaciją krovinių gavėjui bei siuntėjui. ( http://www. Haidaja. Lt/).

Treniruoklių detalių pristatymui įmonė pirks viena 1995m furgonus, ford econoline. Juo naudosis įmonės montuotojai. Taip pat planuojama pirkti ir du lengvuosius automobilius kad, esant reikalui jais galėtų pasinaudoti bet kuris firmos darbuotojas.

Prognozuojama, kad pirmąjį mėnesį klientai būtų labiau suinteresuoti pirkti smulkesnius gaminius, kad įsitikintų kokybiškumu ir įgytų pasitikėjimą UAB ringas . Todėl yra skaičiuojamosturimos lėšos: kiekvienas akcininkas įneša po 101050 lt kaip pradinį įnašą, lėšų turime pakankamai irtikimasis, kad įmonė bus įkurta 2008 metų sausio mėn. 1d. Veiklos pobūdis: komercinės paslaugos. Adresas: kalniečių 124, Kaunas. Bendrovė savo veikloje vadovaujasi Lietuvos respublikos įmonių įstatymu, akcinių bendrovių įstatymu, kitais Lietuvos resprinka – ekonominė mainų sistema, kuri garantuoja prekių bei paslaugų pirkimą ir pardavimą, tai vietai, kurioje vyksta mainai.

Rinka ir marketingas svarbi verslo plano dalis. Ją rengiant reikia nepagailėti lėšų, laiko, sąnaudų.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2012 m.
  • 12 puslapių (1657 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mantė
  • UAB Ringas
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB Ringas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-ringas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 10:39
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo