UAB „Rubdarba“ dokumentų valdymas


Įvadas. Organizacijos charakteristika ir struktūra. Dokumentų valdymas bendrovėje. Dokumentų pavyzdžiai. Išvados, pasiūlymai. Šaltiniai.


Šiandieniniame pasaulyje viskas keičiasi labai greitai, o naujienų srautas toks didelis, jog sunku viską, kas domina, sužinoti. Dokumentų valdymas ne išimtis- žmonės nuolat keičia, tobulina dokumentų rengimo taisykles, tačiau ne visos įstaigos ir organizacijos spėja kartu su pasikeitimais žengti koja kojon.

Aš pasirinkau uždarąją akcinę bendrovę „Rubdarba“, kuri specializuojasi darbo drabužių siuvimu užsienio rinkai. Įmonė turi tris padalinius, kuriuose dirba daugiau nei šimtas žmonių. Mano darbo tikslas yra išnagrinėti šios įmonės rengiamus dokumentus ir tai kaip jie yra tvarkomi, galbūt, pasiūlyti ką galima būtų patobulinti arba kaip galima būtų palengvinti dokumentų tvarkymą uždarojoje akcinėje bendrovėje „Rubdarba“.

Pasirinkau Uždarąją akcinę bendrovę „Rubdarba“, kuri turi tris padalinius: seniausias ir pagrindinis Kaune, bei du mažesni- Jonavoje ir Ukmergėje.

UAB „Rubdarba savo veiklą pradėjo prieš penkiolika metų, tad turi sukaupusi nemažai patirties savo veiklos srityje- darbo drabužių gamyboje. Pagrindinis bendrovės užsakovas yra Norvegijos įmonė turinti savo filialą Lietuvoje, tad didžioji UAB „Rubdarba“ pagamintos produkcijos yra eksportuojama į užsienį.

Bendrovėje gamybos ciklas apima visą gamybos procesą- nuo modelio pasiūlymo, jo keitimo, konstravimo, lekalų išdėstymo, sukirpimo iki pilno gaminio pasiuvimo, kokybės patikrinimo ir supakavimo.

Kaune veikiantis padalinys yra seniausias ir didžiausias- čia gamyba nepertraukiamai vyksta jau daugiau nei penkiolika metų. Trumpiausiai veikiantis padalinys yra Ukmergėje. Jis įkurtas pries trejus metus. Kaune yra pagrindinė vadovų buveinė. Taip pat čia dirba vyriausioji buhalterė. Šis padalinys yra „centras“ į kurį suplaukia visi užsakymai, čia derinami visi gamybos planai, vyksta visi susitikimai.

  • Microsoft Word 8221 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 24 puslapiai (1446 žodžiai)
  • Kolegija
  • Martina
  • UAB „Rubdarba“ dokumentų valdymas
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Rubdarba“ dokumentų valdymas. (2017 m. Lapkričio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-rubdarba-dokumentu-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 18 d. 11:52
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo