UAB „Rūta“ rizikos valdymo plano sudarymas


Įvadas. Įmonės UAB „Rūta“ veiklos pristatymas. Identifikavimo metodų taikymas. Ssgg analizė. Pestel analizė. Sudarytų rizikų analizė. Priežasčių pasekmių analizė. Rizikų registras. Poveikio priemonių kiekvienai rizikai pasiūlymas. Rizikos valdymo planas. Išvados. Literatūra.


Šiandienos verslo pasaulyje pažangioms įmonėms ir organizacijoms, norint prognozuoti ateitį bei įvertinti galimus pokyčius yra neišvengiamas poreikis aktyviai reaguoti į išorinius ir vidinius verslo aplinkos pokyčio procesus. Siekiant atrasti naujus ir unikalius sprendimus įmonės veikloje, neužtenka vien turėti gerų idėjų, reikia gerai išmanyti rizikos vertinimą ir valdymą. Tai yra vienas iš geriausių nuolatos taikomų būdų, siekiant tobulinti įmonės veiklą, nuspėjant galimai iškilusių problemų poveikį bei taip užtikrinti kuo aukštesnę įmonės ar organizacijos kokybę.

Darbo temos aktualumas. Įmonės faktų ir duomenų rinkimas padeda atskleisti reikiamus duomenis įmonės analizei. Bet kokio tipo analizės apie įmones yra labai naudingos, nes tada galima pastebėti trūkumus ir privalumus. Analizuojant kitas įmones ir gautus rezultatus ar surinkta informaciją galima taikyti ir savo įmonės veikloje, stengiantis nekartoti tų pačių klaidų, galima ankščiau pastebėti kylančias rizikas ir nuspėti įmonės veiklos ateitį. Būtent rizikos analizė ir yra atliekam Šiaulių šokolado fabriko įmonei UAB „Rūtą“ taikant dviejų indentifikavimo modelio metodus.

Darbo tikslas – nustatyti įmonės UAB „Rūta“ veikiančias rizikas, atlikti detalų rizikos valdymo planą ir pateikti pasiūlymus kaip sumažinti rizikos poveikį.

Įmonės veikla yra pripažinta pirkėjų ir turi geriausius atsiliepimus ir tai yra didžiausias laimėjimas įmonei. Savo klientus UAB „Rūta“ džiugina ne tik per šventes, bet kasdien. Priima individualius užsakymus, taigi saldainiai gali būti sukurti būtent pagal asmeninius poreikius. Nuolatos kreipia dėmesį į besikeičiančius pirkėjų poreikius, todėl kasmet yra papildomas asortimentas, o taip pat tobulinamos gamybos technologijos. Pirmenybe teikia natūralumui, ekologijai ir lietuviškoms žaliavoms. Užtarnautas geras vardas įmonei padeda bendradarbiauti su mokslininkais, kurie padeda siekti technologinių atnaujinimų įmonėje, vykdo įvairius projektus. Taip pat UAB „Rūta“ turi labai kvalifikuotus darbuotojus, kurie kelia savo kvalifikacija ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Apibendrinant, vienas iš seniausių saldainių fabrikų vis dar pelningai veikiantis, užtikrinantis aukštą produktų kokybę, tobulina technologijas, atsižvelgia į pirkėjų poreikius ir išlaiko jų pripažinimą, kas yra įmonės svarbiausias laimėjimas.

Gera įmonės reputacija padės surasti naujų klientų ar partnerių su kuriais galėtų bendradarbiauti kuriant ir vykdant naujus projektus. Įmonės greita reakcija į naujos rinkos pokyčius padės lengvai susitvarkyti su rinkos augimais. Ekonomiška įranga, gera įmonės reputacija bei kvalifikuoti darbuotojai ir aukšta produkcijos gamyba padės pritraukti užsienio partnerius investuoti, bendradarbiauti su įmone, o tai padės sukurti naujų produktų, atidaryti daugiau firminių parduotuvių.

Padidėjus rinkai būtų sumažintos kainos. Kuriant naują produkciją įmonė būtų priversta atlikti detalesnį rinkos tyrimą, bei siekiant atidaryti naujas parduotuves, reikėtu atkreipti dėmesį į pardavimų grafiką, atlikti apklausą. Bei naujų parduotuvių atidarymas reikalautų didesnio dėmesio bei investicijų į marketingą.

Platus produkcijos asortimentas leis išvengti besikeičiančio klientų norams ir skoniams, nes klientai visada turės iš ko rinktis. Įmonės gera reputacija, aukštos kokybės produkcija jų įvairovė bei klientų pastovumas, nesukels grėsmės naujų konkurentų atėjimui.

  • Microsoft Word 241 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (3281 žodžiai)
  • Universitetas
  • Akvile
  • UAB „Rūta“ rizikos valdymo plano sudarymas
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Rūta“ rizikos valdymo plano sudarymas. (2019 m. Balandžio 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-ruta-rizikos-valdymo-plano-sudarymas.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 23 d. 20:51
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema