UAB Salų žuvys veiklos planas


Salu zuvis. Veiklos planas uab. Uab veiklos planas. Salų žuvys uab. Uab salų žuvys. Uab veiklos planavimas. Zuvies imones verslo planas. Kursinis apie zuvies imone. Uab veiklos planai. Salų žuvų bazė.

Įvadas. Verslo kūrimas, veiklos plano rengimas. Žuvies produktų verslo apžvalga. Uždaroji akcinė bendrovė. Verslo aplinkos analizė. Įmonės valdymo struktūra ir personalas. Verslo plano samprata ir struktūra. Įmonės finansai ir rizika. Uab ,,salų žuvys“ veiklos organizavimas ir vertinimas. Uab ,,salų žuvys“ charakteristika. Uab ,,salų žuvys“ prekių gamybos aprašymas. Uab ,,salų žuvys“ marketingo aplinkų įvertinimas. Uab,, salų žuvys“ aplinkos konkurencinė analizė. Uab ,,salų žuvys“ ssgg analizė. Įmonės vadyba. Uab ,,salų žuvys“ finansavimo galimybės ir rizikos veiksniai. Informacinių šaltinių sąrašas. Priedai.

Šiandien verslas daugelio Lietuvos žmonių akyse atrodo viliojantis ir kartu rizikingas užsiėmimas. Tačiau akivaizdu ir tai, kad būtent jis padeda įgyvendinti asmeninius tikslus ir siekius, susikurti materialinę gerovę.

Verslas – viena iš žmogaus veiklos rūšių. Jis turi didelės įtakos visuomenės ekonominio bei socialinio gyvenimo pažangai, jos narių gerovei. Verslo normų pažinimo, įvaldymo, ir naudojimosi rezultatas – tai ką galime vadinti visuomenės verslumu.

Vis labiau darosi akivaizdu, kad valstybė yra nepajėgi užtikrinti visiems visuomenės nariams žmogaus vertas gyvenimo sąlygas ir tuo labiau gerbūvį. Todėl žmonės pradeda ieškoti naujų pragyvenimo būdų, keisti įprastą, nusistovėjusią gyvenimo tvažuvis savo mitybine verte yra labai panaši į mėsą. Žuvies mėsoje yra vidutiniškai 16 - 25 procentai baltymų. Baltymuose yra visos būtinos amono rūgštys. Riebalų kiekis žuvyje svyruoja, priklausomai nuo žuvies rūšies. Žuvies riebalai yra sudaryti iš nesočiųjų riebiųjų rūgščių, todėl jų mitybinė vertė yra žymiai didesnė, negu mėsos riebalų. Žuvies kepenų riebaluose yra dideli kiekiai tirpių vitaminų a ir d. Žuvyje yra dideli kiekiai ir mineralinių medžiagų bei mikroelementų, pavyzdžiui jodo. (www. Vsv. Lt).

ˇuvininkystė Lietuvoje turi gilias tradicijas.

  • Microsoft Word 558 KB
  • 2011 m.
  • 27 puslapiai (5467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vilma
  • UAB Salų žuvys veiklos planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
UAB Salų žuvys veiklos planas. (2011 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-salu-zuvys-veiklos-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 08:01
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo