UAB „Schenker“ pristatymas ir valdymo struktūra


Įvadas. UAB „Schenker“ pristatymas ir valdymo struktūra. UAB „Schenker“ pristatymas. Įmonės valdymo struktūra. Darbo organizavimas. UAB „Schenker“ įmonės veikla. UAB „Schenker“ teikiamos paslaugos. UAB „Schenker“ verslo planai. UAB „Schenker“ techniniai-eksploataciniai, ekonominiai ir finansiniai rodikliai. Techniniai-eksploataciniai rodikliai. Ekonominiai ir finansiniai rodikliai. UAB „Schenker“ probleminės – tobulintinos veiklos organizavimo sritys. Išvados. Lieteratūros Šaltiniai.


Gamybinės praktikos tikslas – susipažinti su konkrečiais transportines, ekspedicines ar logistines paslaugas teikiančios įmonės procesais, šių procesų planavimu, įgyvendinimu bei valdymu. Įgytas teorines žinias, sėkmingai panaudoti praktikoje.

Pateiktame paveikslėlyje matome UAB „Schenker“ valdymo struktūrą. Šiuo metu UAB „Schenker“ dirba 59 darbuotojų, kur kiekvienas darbuotojas apie savo darbą praneša atsakingam asmeniui.

1. Aukščiausiasis valdymo lygis – vykdomasis direktorius ir vyr. finansininkas;

2. Aukštesnis vidurinysis – Verslo vystymo padalinio vadovas, Žemės transporto padalinio vadovas, OJT padalinio vadovas, Logistikos padalinio vadovas;

3. Žemesnis vidurinysis valdymo lygis – vietinių pervežimų skyriaus vadovas, transporto skyriaus vadovas;

4. Žemutinis valdymo lygis – oro ir jūrų transporto vadybininkai, rizikos ir kokybes vadybininkas, buhalteriai, sekretorė.

Galima teigti, kad bendrovėje sukurta funkcinė valdymo struktūra, pagal kurią UAB „Schenker“ direktorius vadovauja padalinių vadovams, konkrečiu atveju Verslo vystymo padalinio, Žemės transporto padalinio, Oro ir jūrų transporto padalinio ir Logistikos padalinio vadovams, jam pavaldi kanceliarija, komunikacijos skyrius. Funkcinė struktūros sudarymo procesas suvedamas į personalo sugrupavimą pagal uždavinius, kuriuos jie sprendžia. Kiekvieno padalinio konkrečios charakteristikos ir veiklos ribos turi atitikti svarbiausioms organizacijos veiklos kryptims. Kadangi funkcinės struktūros sudaromos aiškiai apibrėžtoms užduotims atlikti, tai nagrinėjamoje įmonėje jos paskirstomos pagal padalinių atliekamas funkcijas. Funkcinio tipo organizacinės struktūros turi eilę privalumų ir labai įprastos valdyme. Jose dirbantys specialistai turi pakankamai aukštą kvalifikaciją ir įgūdžius.

Kompleksinė logistika. UAB „Schenker“ yra viena iš didžiausių kompleksinės logistikos įmonių Lietuvoje bei Europoje, tai jei suteikia galimybę laimėti didesnius kontraktus, konkuruoti Europos mastu, įmonė yra pajėgi operuoti platesniu mastu. Vilkikų parkas, aprėpiantis virš šimtą automobilių, tampa pagrindinių konkursų laimėtoju. Didelis parkas suteikia galimybę gabenti didelį kiekį automobilių per trumpesnį laiką, todėl vietiniai ir užsienio gamintojai pasitiki bendrovės „Schenker“ galimybe įvykdyti įsipareigojimus laiku. Bendrovė „Schenker“ yra viena iš nedaugelio kompanijų, klientų patogumui siūlanti kompleksinės logistikos paslaugas:

Bendrovės klientai vertina „Schenker“ už tai, kad įmonė standartizavo savo veiklą, kvalifikuotas personalas nuolat analizuoja klientų atsiliepimus, periodiškai keliama visų įmonės darbuotojų kvalifikacija (kartą per metus vykdomi patikrinimai), dokumentuojami darbo principai ir tokiu būdu užtikrinama visiška logistikos (ekspeditoriaus) paslaugų kokybė. Kompanija siūlo savo klientams platų paslaugų pasirinkimą vienoje vietoje.

Norint turėti nuolatos konkurencingą įmonę svarbu nuolatos tobulinti ir atkreipti dėmesį į:

Nors DB Schenker ir yra vienas lyderių pasaulyje, teikiant logistines paslaugas, tačiau rinka yra negailestinga, kaip ir klientų norai, todėl nuolatos reikia tobulinti savo veiklą. Europoje kokurencija didelė, tačiau tokį platų paslaugų asortimentą gali pasiūlyti toli gražu ne kiek viena įmonė. DB Schenker įsikūrė senai, todėl turi begalę klientų, tačiau kokybė yra jų pagrindinis prioritetas. Įmonė siekia užtikrinti kuo geresnę paslaugų teikimo kokybę ir pritraukti kuo aukštesnio lygmens klientų, t.y., prekių gamintojų, didžiųjų uostų operatorių ir didžiausių Europos įmonių. Bendrovė stengiasi išlaikyti kuo glaudesnius ir malonesnius santykius su esamais ir būsimais klientais.

Kadangi UAB „Schenker“ yra DB Schenker tinklas, todėl plėstis kažkur jiems nereikia, o tik gerinti esamas sąlygas Lietuvoje ir toliau sėkmingai vykdyti globalios organizacijos vizija bei planus.

  • Microsoft Word 98 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3703 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vaidas
  • UAB „Schenker“ pristatymas ir valdymo struktūra
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Schenker“ pristatymas ir valdymo struktūra. (2016 m. Lapkričio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-schenker-pristatymas-ir-valdymo-struktura.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 19 d. 05:36
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo