UAB „Senukų prekybos centras“ valdymo organizavimo analizė


Planavimas. Organizavimas. Organizavimo struktūra. Organizavimo principai. Valdymo sampratos ir lygių teorinė analizė. Valdymo įgūdžiai. Lyderiavimas. Koordinavimas. Motyvacija. Kontrolė. Uab „Senukų prekybos centras“ valdymo organizavimo analizė. Įmonės valdymas. “Senukų prekybos centras“ veiklos apžvalga. Įmonėje taikomi valdymo metodai. Personalo valdymas. Organizavimas. Užmokesčio organizavimas. Darbo našumas ir darbo normavimas. Veiklos organizavimas. Aprūpinimo organizavimas. Teikimo organizavimas. Kontrolės organizavimas. Išvados. Naudota literatūra.

Tikslas- Įsisavinti, kaip įmonėje atliekami įvairūs darbai, suvokto valdymo, planavimo, organizavimo ypatumus.

Koordinavimas ir lyderiavimas yra tampriai susijęs, nes turi įtakos vienas kitam. Neįmanoma koordinuoti efektyviai nelyderiaujant; abu kartu jie užtikrina, kad visos pastangos bus efektyviai nukreiptos teisingam tikslui pasiekti.(C Appleby R.,2003. p.203)

Koordinavimas – tai grupės žmonių pastangų sinchronizavimo procesas, siekiant pageidaujamo tikslo. Atsakomybė už koordinavimą iš esmės priklauso direktorių valdybai ir vykdančiajam direktoriui. Turi būti bendras tikslas, arba siekis, nes, jeigu žmonių mintys bus užimtos daugiau kaip vienu tikslu, koordinuoti pastangas taip neįmanomą. (C Appleby R.,2003. p.204)

Kad koordinavimas vyktų sėkmingai, reikia ne tik autokratiškai vadovauti, kiek demokratiškai skatinti, kad visi sutelktomis pastangomis dalyvautų šiame procese. Koordinavimas turi vykti horizontaliai ir vertikaliai, parinkus tinkamiausią laiką. Be minėtų dalykų, Mary Perker Follett nurodo dar tris efektyvaus koordinavimo veiksnius.

  • Logistika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 40 KB
  • 2015 m.
  • 20 puslapių (3985 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • UAB „Senukų prekybos centras“ valdymo organizavimo analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
UAB „Senukų prekybos centras“ valdymo organizavimo analizė. (2015 m. Vasario 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-senuku-prekybos-centras-valdymo-organizavimo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 11:13
×