UAB „Solisun Baltic“ Rinkodaros kompleksas


Įvadas. Marketingo komplekso analizę tikslinga nagrinėti remiantis 7 P pagalba. Prekė. Soliariumo kabinos Kosmetika įdėgiui Papildomos deginimosi priemonės. Įsteigtoje soliariumų studijoje. Kaina. Pirmus metus nuo atidarymo buvo taikomos žemesnės už vidutinę rinkos kainos. Vieta. Solisun – didžiausias soliariumų tinklas Lietuvoje. Rėmimas. Reklama Internetinis puslapis. Žmonės. Klientai. Procesai. Kad draugystė su lankytojais būtų pati maloniausia. Fizinis akivaizdumas. Fizinis akivaizdumas veikia klientų apsisprendimą. SoliSun soliauriumo klientų. Solisun žingsnis į. Ačiū už dėmėsį!


Įsteigtoje soliariumų studijoje bus teikiamos šios grožio procedūros: Įdėgis Taip pat bus prekiaujama papildomomis deginimosi priemonėmis: Akiniai, apsaugantys nuo UV spindulių Apsaugantys uzdangalas krutinei. Abonementai.

Pirmus metus nuo atidarymo buvo taikomos žemesnės už vidutinę rinkos kainos. Kai įmonė įsitvirtino rinkoje ir pritrauke pakankamai klientų, kainos buvo palaipsniui artinamos prie vidutinės rinkos kainos, kol nepasieke šių laikų optimaliausios rinkos kainos. Taip pat pirmus metus įmonė dalindavo skrajutes su nuolaida. Dabar įmonė dažnai skelbia akcijos ir lojalumo nuolaidos savo naujems ir pastoviems klientams.

Solisun – didžiausias soliariumų tinklas Lietuvoje, turintis net 18 soliariumų centrų, 6 miestuose. Tai: Vinius - 12 soliariumų centrų. Kaunas - 1 soliariumų centras. Klaipėda - 2 soliariumų centrų. Šiauliai - 1 soliariumų centras. Utena - 1 soliariumų centras. Elektrėnai - 1 soliariumų centras.

Solisun žingsnis į naująjį technologijų amžių turi vienu geriausius pasaulyje soliariumu aparatus idegiui gurie yra skirtingu modeliu kurie yra saugus odai ir turi skirtingu idegiu funkcijas jie padeda igauti vitamino D kuris yra būdingas mūsų odai ir imunitetui ir pagerina odos išvaizdą.

  • MS PowerPoint 267 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (544 žodžiai)
  • Kolegija
  • Faya
  • UAB „Solisun Baltic“ Rinkodaros kompleksas
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Solisun Baltic“ Rinkodaros kompleksas. (2019 m. Birželio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-solisun-baltic-rinkodaros-kompleksas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 21:01
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!