UAB steigimas


Uab steigimas referatas. Referatas uab steigimas ir veikla. Uab ir mazosios imones civiline atsakomybe referatas. Referatas uab steigimas. Teises aktai пкщяшщ ыфдщтщ фешвфкньфы. Referatas - uab įmonės registravimas. Referatai - uždaroji akcinė bendrovė kaip juridinis asmuo. Uab steigimas lietuvoje darbai. Uab steigimas kursinis. Referatai uab steigimas.

Įvadas. Bendrovės pavadinimo parinkimas. Nepiniginio įnašo, kuriuo numatoma iš dalies apmokėti steigiamos bendrovės įstatinį kapitalą, įvertinimas. Steigimo sutarties (akto) aprašymas. Įstatų pasirašymas. Steigiamasis susirinkimas. Bendrovės registravimas juridinių asmenų registre. Steigimo išlaidos. Sandorių iki bendrovės įsteigimo sudarymas. Veiksmai, atliktini įregistravus bendrovę. Išvada. Informacijos šaltinių sąrašas.

Nepiniginio įnašo, kuriuo numatoma iš dalies apmokėtijuridiniai asmenys laikomi įsteigtais nuo jų įregistravimo juridinių asmenų registre dienos. Įvairioms teisinėms formoms įregistruoti reikia įvairių steigimo dokumentų, skiriasi ir pati procedūra. Bendrosios taisyklės yra nustatytos civiliniame kodekse, o detaliau – atskirų įmonių teisinių formų veiklą reglamentuojančiuose įstatymuose ir kituose teisės aktuose.

Lietuvoje populiariausia teisinė forma yra uab. Sprendimas steigti akcinę bendrovę dažniausiai priimamas tada kai įmonės steigėjų būna daugiau negu vienas, tada kai reikalingas nemažas pradinis kapitalas, verslo rizika yra didesnė nei vidutinė ir taip norima apriboti civilinę atsakomybę Asmeninį turtą atskirti nuo įmonės turto. Tikslas: suprasti kokią svarbą turi bendrovės pavadinimo parinkimas, nepiniginio įnašo, kuriuos numatoma iš dalies apmokėti steigiamos bendrovės įstatinį kapitalą, įvertinimas, steigimo sutarties (akto) ir įstatų pasirašymas, kaupiamosios sąskaitos (t. Sąskaitos, skirtos pradiniam įstatiniam kapitalui suformuoti) atidarymas ir pradinio įstatinio kapitalo apmokėjimas, bendkiekviena bendrovė turi turėti savo pavadinimą, pagal kurį ją būtų galima atskirti nuo kitų bendrovių ir kitų juridinių asmenų. Kadangi bendrovės pavadinimas yra vartojamas per visą bendrovės steigimą, jį būtina parinkti jau pačioje bendrovės steigimo proceso pradžioje.

Bendrovės pavadinimas turi atitikti tam tikrus pavadinimui nustatytus reikalavimus. Bendrovės pavadinimas turi būti sudarytas laikantis bendrinės Lietuvių kalbos normų, išskyrus atvejus, kai pavadinimas sudaromas iš antikinių (senovės graikų ir lotynų) kalbų žodžių, pavyzdžiui, UAB libra , UAB lingua . Be to, nustatyta išimtis, kai juridinis asmuo yra susijęs su užsienio juridiniu asmeniu ar kita organizacija. Šiuo atveju bendrovės pavadinimas gali būti sudaromas taip, kad jis būtų tapatus ar panašus į užsienio asmens ar organizacijos pavadinimą. Šiam tikslui reikia gauti sutikimą naudoti šį pavadinimą, nebent tokios bendrovės steigėjas yra būtent tas užsienio juridinis asmuo, kurio pavadinimas bus panaudotas Lietuvoje ketinamos steigti bendrovės pavadinimui.

Bendrovės pavadinime turi būti nurodomas ir registruojamas kartu su įmonės formą atspindinčiais žodžiais uždaroji akcinė bendrovė arba uab .

  • Microsoft Word 22 KB
  • 2011 m.
  • 12 puslapių (2689 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jurga
  • UAB steigimas
    6 - 2 balsai (-ų)
UAB steigimas. (2011 m. Kovo 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-steigimas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 15:52
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo