Uab „Stilius jums“ įmonės veiklos analizė


Įmonės charakteristika. Uab „Stilius jums “ veiklos analizė. Įmonės planavimo sistema. Įmonės valdymo struktūra. Įmonės valdymo stilius. Įmonės motyvavimo sistema. Įmonės kontrolės sistema. Literatūra.


„Stilius Jums“ yra uždaroji akcinė bendrovė, įkurta 2014m. Rugpjūčio 8d. Šiauliuose, Tilžės g.235. Šios įmonės direktorė Asta Astaitė. Pagrindinė įmonės veikla kurti drabužius skirtus jaunimui bei vyresnio amžiaus žmonėms, daugiausia moterims, norinčioms atrodyti madingai ir originaliai. Įmonė priima individualius užsakymus, drabužių taisymus ir užsiima masinę gamyba. Įmonė yra 300 m2 ploto, dirba 36 žmonės. Siuvimo paslaugų apyvarta tikimasi, kad per metus sudarys apie 500 tūkst. Lt. Tiesiog žmonės turės galimybę rinktis. Nors konkurentų aprangos sektoriaus pramonėje yra daug, šioje įmonėje bus siūloma išskirtinių kirpimų, formų bei įvairių dydžių drabužiai.

Tikslai -Įsitvirtinti rinkoje, suteikti naujų darbo vietų, siekti maksimalaus prekių pardavimo, didinti bendrą įmonės turtą. Tenkinti klientų poreikius ir profesionaliai juos aptarnauti.

UAB „Stilius Jums“ veiklos planas 2015m., tai yra taktinis planavimas, formalios grupės. Įmonėje esantis taktinis planavimas, užtikrina trumpalaikių įmonės tikslų ir būdų jiems pasiekti numatymą.

“Stilius Jums„ įmonėje tikimasi, kad iki 2015 metų gruodžio 31 dienos bus įvykdyti šie planai.

Įmonės personalas garantuoja : Visomis jėgomis ir sąlygomis, kuo kokybiškiau atlikti savo darbą, bei naujausiomis technologijomis atsižvelgiant į klientų norus. Surinkti ir įdarbinti tik tokius žmones, kurie tikrai išmano stilių ir jo kriterijus. Tikimės, kad klientai nenusivils mūsų siūloma siuvimo paslaugų kokybę. Visi audiniai ir kitos siuvimui reikalingos prekės bus siunčiamos iš patikimų firmų partnerių.

Direktoriaus pavaduotojos yra tiesiogiai pavaldus direktoriui, vykdo jo įsakymus ir nurodymus. Gali pavaduoti direktorių jo nebuvimo metu.

Vykdo jiems pavestus uždavinius. Organizuoja ir koordinuoja darbuotojų darbą; Pasirašo sutartis su kitomis įmonėmis; Padeda darbuotojams išspręsti su darbu susijusias problemas.

Kuria ilgalaikę įmonės komercinės veiklos strategiją ir rengia įmonės finansinius planus. Užtikrina, kad sutartys su tiekėjais ir žaliavos bei produkcijos vartotojais būtų sudarytos laiku, nuolat plistų tiesioginiai ir ilgalaikiai ryšiai, prižiūri tinkamą produkcijos tiekimo įsipareigojimų vykdymą.

  • Microsoft Word 45 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1761 žodžiai)
  • Universitetas
  • Asta
  • Uab „Stilius jums“ įmonės veiklos analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Uab „Stilius jums“ įmonės veiklos analizė. (2016 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-stilius-jums-imones-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 07:09
×