UAB „Subalansuotas maistas“ įmonės verslo galimybių vertinimas


UAB „Subalansuotas maistas“ įmonės verslo galimybių vertinimas. Turinys. Įvadas. Įmonės pristatymas. Klaida! Žymelė neapibrėžta. Bendrovės veiklos analizė. Teoriniai aspektai. Duomenų rinkimo ir analizės metodai. Uab „subalansuotas maistas“ verslo plėtros galimybių analizė. Verslo plėtros idėja ir bendrovės strategija. Verslo aplinkos ir rinkos analizė. Problemų sprendimo analizė. Įmonės PEST analizė. SSGG (SWOT) analizė. Problemų analizė. Išvados (ir siūlymai) Literatūra.


Bus analizuojama maisto įmonė UAB ,,Subalansuotas maistas“ . Ji yra sveiko, subalansuoto maisto tiekėja bei gamintoja.

Darbo tikslas – įvertinti UAB „Subalansuotas maistas“ verslo plėtros galimybes ir pritaikyti jas.

Duomenų rinkimas tai socialinio tyrimo procesas, kurio tikslas surinkti informaciją, kuri padės atsakyti į tyrimo klausimus. Labai svarbu tinkamai surinkti duomenis, kadangi nuo to priklauso tyrimo kokybė ir rezultatų patikimumas. Duomenų rinkimo būdai yra du, tai kiekybinis ir kokybinis. Labai svarbu nustatyti, kas bus socialinės informacijos šaltinis ir kur bus renkami duomenys.

UAB ,,Subalansuotas maistas“ tai uždaroji akcinė bendrovė. Ši bendrovė turi dvi užkandines, pirmoji atsidariusi Kaune, kitą neseniai įkūrė Vilniuje. Tai sveiko maisto kavinė, į kurią atėjus gali papusryčiauti mažai kalorijų turinčio maisto, bet ir užsisakyti išsinešimui patiekalų, kurie skirti būtent tau, pagal tavo kūno svorį, fizinį aktyvumą bei gyvenimo būdą. Maistinė vertė ir reikiamos medžiagos bus paskaičiuotos individualiai, o maistas skanus, kuriuo galima mėgautis tiek ryte, per pietus, tiek ir vakare.

Viskas prasidėjo nuo idėjos teikti sveiką maistą į namus. Pajautus paklausą, nuspręsta atsidaryti ir ,,gyvas“ kavines, kur žmonės gali ateiti bei pavalgyti vietoje. Veikla sekėsi puikiai, tačiau atsidarius antrąją kavinę Klaipėdoje populiarumo nesulaukė. Galbūt uostamiesčio žmonės mėgsta labiau nesveika maistą, kadangi pagyvavus pusmetį – kavinė užsidarė.. Tad kilo minčių nuvykti į Vilnių ir ten tęsti veiklą. Ilgai teko ieškoti patalpų, tačiau suradus jas, ,,Subalansuotas maistas“ šiai dienai sveiko ir skanaus maisto gali pasiūlyti ir Vilniaus gyventojams.

Kokybiški produktai. UAB „Subalansuotas maistas“ teikia pirmenybę patikimai, kokybiškai,šviežiai produkcijai.

Pilnas aptarnavimas. UAB „Subalansuotas maistas“ siūlo platų produktų asortimentą ne tik kavinėse, bet ir internetiniame puslapyje. Įmonė gilinasi į kiekvieno kliento poreikius ir ieško galimybės išspręsti jo problemas efektyviai ir kompetetingai.

Konkurencingumas. Įmonė nori, kad klientai gautų palankų kainos, produktų ir paslaugų santykį, ir siekia, kad jie būtų konkurencingi savo versle, pajėgus efektyviai patenkinti savo klientų poreikius.

Konkurentai. Žmonės, ar įmonės, kurios siūlo sudaryti mokamų dietų sąrašą ar sudaryti asmeninį valgiaraštį, kurį žmogus gali valgyti.

Finansiniai rodikliai. UAB „Subalansuotas maistas“ visais darbo metais buvo ir yra finansiškai pajėgūs, turėjo pelną.

Šiame skyriuje pateikiama UAB „Subalansuotas maistas“ verslo plėtros idėja – kavinės Klaipėdoje atidarymas, analizuojama verslo aplinka ir rinka. Taip pat pateikiama vartotojų lūkesčių atliktos apklausos analizė, marketingo planas. Aprašomas paslaugų ir personalo organizavimas, analizuojama verslo rizika.

UAB „Subalansuotas maistas“ verslo plėtros idėja ir siekiamybė yra atidaryti savo trečiąją kavinę Klaipėdoje. Naujai įsteigta kavinė taip pat prekiautų sveikais patiekalais, bet ir pristatytų maistą į namus 24/7. Šios idėjos esmė – įsitvirtinti naujoje geografinėje rinkoje, plėstis ir didinti savo žinomumą. Prieš pradedant plėtrą, reikia patikrinti idėjos verslo planą, o šį patikrinimą sudaro trys žingsniai: idėjos analizė, rinkos poreikių nustatymas ir verslo rizikos įvertinimas.

  • Microsoft Word 158 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (3097 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • UAB „Subalansuotas maistas“ įmonės verslo galimybių vertinimas
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Subalansuotas maistas“ įmonės verslo galimybių vertinimas. (2019 m. Kovo 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-subalansuotas-maistas-imones-verslo-galimybiu-vertinimas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 05 d. 20:54
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo