UAB „Tekstana“ įmonės šokolado vežimas maršrutais


Kursinio darbo užduotis. Kursinio darbo anotacija. Įvadas. Įmonė veiklos charakteristika. Įmonės pristatymas. Įmonės valdymo struktūra ir personalas. Įmonės padetis rinkoje. Įmonės SSGG analizė. Krovinių vežimo technologinė dalis. Analizuojamojo krovinio charakteristios sudarymas. Krovinio pakuotės parenkimas ir krovos darbų įtakos vertinimas. Transporto rūšeis pasirinkimo argumentavimas. Maršruto organizavimui reikalingi dokumentai. Maršruto analizė. Pirmojo maršruto laiko sąnaudų išklotinė. Pirmojo maršruto tehnaloginių rodikliu skaičiavimas. Pirmojo maršruto finansinių rodiklių skaičiavimas.


UAB „TEKSTANA“ ĮMONĖS ŠOKOLADO VEŽIMAS MARŠRUTAIS VILNIUS (LIETUVA) -TALINAS (ESTIJA) IR VILNIUS (LIETUVA) - RYGA (LATVIJA) ANALIZĖ

Kursinio darbo tema: _UAB „Grida“ įmonės vaistu vežimas maršrutais Vilnius (Lietuva) – Estija (Talinas) ir Vilnius (Lietuva) – Latvija (Ryga) analizė.

Kursinio darbo pateikimo terminas: 2016 m. gruodžio mėn. 13 d., kursinio darbo gynimas numatomas 2016 m. gruodžio 27 d.

Kursinio darbo duomenys: dalykų „Krovinių vežimo logistika“ atlikti darbai, maršruto duomenų analizė, atlikti rinkos tyrimai.

Kursinio darbo tikslas: Susipažinti su krovinių vežimo automobilių transporto technologijos samprata ir proceso organizavimo ypatumais; apskaičiuoti reikiamus techninių priemonių, laiko, finansų ir žmogiškuosius išteklius; sudaryti reikiamų dokumentų sąrašus; taip pat apskaičiuoti ir išanalizuoti transporto įmonės veiklos rodiklius, bei įvertinti įmonės ekonominį efektyvumą.

Kursiniame darbe yra nagrinėjama UAB „Grida“ įmonė, aprašoma jos veikla, atliekama SSGG analizė. Pasirenkamas krovinys, šiuo atvieju tai yra vaistai, kurio pervežimams reikės specializuoto transporto. Krovinys vežamas dviem maršrutais: 1) Vilnius (Lietuva) Talinas – (Estija) ir 2) Vilnius (Lietuva) – Ryga (Latvija). Tema aktuali tuo, jog atliekamas darbas yra realus, galima apskaičiuoti ar įmonei šie maršrutai bus pelningi ar nuostolingi. Taip pat šie skaičiavimai gali padėti dirbant arba atliekant praktiką įmonėje. Pirmoje aprašymo dalyje pateikiama informacija apie pasirinktą įmonę, antroje aprašomas pasirinktas krovinys, šiuo atvieju tai yra šokoladas, sudaroma charakteristika, parenkama pakuotė bei transporto rūšis, kuri yra tinkamiausia krovinio pervežimui ir galiausiai pateikiami reikalingi dokumentai. Trečioje dalyje atliekami visi skaičiavimai, aprašoma pirmojo ir antrojo maršrutų laiko sanaudų išklotinė, skaičiuojami technologiniai – eksploataciniai bei finansiniai rodikliai. Apskaičiavus visus rodiklius sužinome, kad iš dviejų maršrutų pelningas yra tik vienas, tai pirmasis maršrutas Vilnius (Lietuva) – Talinas (Estija), tačiau ir jis neatnešė didelio pelno ir vargu ar yra naudingas įmonei.

Kursinio darbo nagrinėjamas objektas yra įmonė UAB „Grida“. Atliekant darbą, pervežimams buvo pasirinkti du maršrutai: Vilnius – Talinas ir Vilnius – Berlinas, bei išsirinktas gabenamas produktas – vaistai, kuris bus vežamas kelių transportų, specializuota transporto priemone. Pasirinkta tema yra aktuali tuo jog gautus darbo rezultatus galima pritaikyti įmonės veikloje, organizuojant pervežimus dirbant arba atliekant praktiką įmonėje, nes visi skaičiavimai yra realus, jų dėka galime apskaičiuoti vežimų pelningumus. Darbo rezultatas taip pat yra įrodymas, kuris pagrindžia teorines žinias, įgytas studijuojant. Atliekant kursinį darbą užduotį žymiai palengvina medžiaga ir žinios įgytos paskaitų metų. Darbo pabaigoje galime pamatyti kiek užtruks kiekvienas pervežimas, kokias transportavimo išlaidas patirs įmonė bei sužinosime šių pervežimų pelningumą arba nuostolį.

  • Microsoft Word 1705 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (1894 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ričardas
  • UAB „Tekstana“ įmonės šokolado vežimas maršrutais
    10 - 3 balsai (-ų)
UAB „Tekstana“ įmonės šokolado vežimas maršrutais . (2017 m. Balandžio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-tekstana-imones-sokolado-vezimas-marsrutais.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 09:54
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo