UAB „Tele2” Kalėdinė šventė


Įvadas. Projekto pristatymas. Projekto santrauka. Projekto planavimas. 64. 1 projekto veiklų tvarkaraštis. Projekto rizikos valdymas. Projekto kokybės valdymas. Projekto kortelė ir užbaigimas. Kontrolės metodai. Projekto sėkmingumo kriterijai. Projekto perspektyvos. Projekto sklaido numatymas. Išvados. Literatūros sąrašas.


UAB „Tele2” sėkmingai dirba Lietuvoje nuo 1999 m. Bendrovė TELE2 siūlo pigias ir paprastas telekomunikacijų paslaugas: mobiliojo ir fiksuoto ryšio produktus bei paslaugas, taip pat interneto ir kitas paslaugas. Įmonės branduolį sudaro apie 70 darbuotojų centriniame Vilniaus biure, bei apie 35 darbuotojai Lietuvos filialuose. Tele2 yra pirmaujanti telekomunikacinė bendrovė Lietuvoje. Įmonės darbuotojai savo kūribingu darbu pasiekė puikių rezultatų ir todėl įmonės vadovai vadovai, vertindami savo darbuotojus, nori jiems atsidėkoti ir surengti Kalėdų šventę. Šventės tikslas-padėkoti darbuotojams už gerą darbą, praturtinti jų kultūrinį gyvenimą, sustiprinti bendradarbių ryšius. Uždaviai-motyvuoti darbuotojus geria dirbti ir ateityje.

UAB „Tele2” sėkmingai dirba Lietuvoje. Vadovai, vertindami sunkų darbuotojų darbą, jų didelį indėlį bendrovės sėkmės istorijai kurti, nusprendė suorganizuoti kultūringą, elegantišką Kalėdų šventę Vilniuje. Šventės metu įmonės direktorius ne tik pasidžiaugs rezultatais, bet trumpai pristatys ateinančių metų uždavinius, siekius bei planus kaip įmonė sieks jų įgyvendinimo. Šventės tikslas – apžvelgti praėjusius metus, pasidžiaugti rezultatais, suteikti darbuotojams gerą nuotaiką, džiaugsmingai, kultūringai atšvęsti įmonės sėkmę. Uždaviniai – surengti gražią šventę ir motyvuoti darbuotojus naujų rezultatų siekimui. Bendrovė pasirinko rengti šventę Vilniuje, nes didžioji darbuotų dauguma yra vilniečiai, o ir pačioje sostinėje puikus susisiekimas ir gera infrastruktūra, reikalinga organizuojant renginius. Kadangi galima pasirinkti iš daugybės viešbučių ir nestandartinių renginių vietų: dvarų, muziejų, parodų rūmų, koncertų salių. Įmonės Kalėdinė šventė skirta dar labiau gerinti darbą įmonėje, motyvuoti darbuotojus. Taip pat vadovas mano, kad tokios šventės jau yra tradicinės, darbuotojai jų nekantraiai laukia, tokiose šventėse įmonės darbuotojai labiau atsipalaiduoja, išryškėja jų asmeninės savybės ir sugebėjimai, kurie įmonėje gali būti neįvertinti, arba pervertinti. Reikia nepamiršti, kad įmonės susitkimo tikslas - ne tik atsipalaiduoti, bet ir geriau vienam kitą pažinti, įsiklausyti, atsiskleisti. Vadinamasis „team building" - įmonės susitikimo esmė. Todėl ypač svarbu, kad ten dalyvautų visi kolektyvo nariai. Būtent aktyvus dalyvavimas yra viena pagrindinių vadovybės siekiamybė.

Pirma šventės dalis vyks šv. Kotrynos bažnyčioje. Šventės pradžioje direktorius apžvelgs įmonės metų rezultatus, pristatys įmonės tikslus ateinantiems metams. Po įžanginės kalbos bus įmonės nominantų apdovanojimas bei Girmantės Vaitkutės solinis koncertas “Kalėdinis džiazas”. Po koncerto vis bus pakviesti į šventinę vakarienę, vyks viešbutyje „Kempinski Hotel Cathedral Square“. Viešbutyje esantis restoranas „Telegrafas“ subtiliai laviruoja tarp istorinės praeities ir šiandienos, „Telegrafas“ yra prabangus restoranas ieškantiesiems Vilniuje europietiškos „Haute Cuisine“ kulinarinės patirties. Čia galima mėgautis patiekalais, kuriuos įkvėpė viso pasaulio, vietinių bei europietiškų patiekalų skonių dermė. Tradiciniai patiekalai restorane patiekiami moderniai, iš naujo atrandant ir išgaunant geriausią aromatą ir skonį, kurį padės atskleisti išskirtiniai prabangūs taurieji vynai. „Kempinski“ pasiūlė Gala vakarą praleisti Didžiojo kunigaikščio salėje ir pasijusti tikrais valdovais. Organizatoriai parekomendavo kelis vakaro vedančiuosius iš kurių svečiai pasirinko gerą jumoro jausmą turintį Mindaugą Stasiulį.

  • Turizmas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 65 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2404 žodžiai)
  • Ieva
  • UAB „Tele2” Kalėdinė šventė
    10 - 8 balsai (-ų)
UAB „Tele2” Kalėdinė šventė. (2016 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-tele2-kaledine-svente.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 08:19
×