UAB Transekspedicija ir UAB Tromina palyginimas


Utenos kolegijos verslo ir technologijų fakulteto vadybos ir verslo katedros transporto verslo studijų programa. Transporto mazgų ir terminalų Uab „ tromina “ ir Uab „ transekspedicija “ palyginimo projektinis darbas. Uab „ tromina ‘‘.

Projekto uždavinys – įdiegti šiuolaikiškus Lean metodus ir Subalansuotų veiklos rodiklių sistemą (Balanced Scorecard) įmonėje taip padidinant jos našumą ir konkurencingumą.

Projekto rezultatas – įdiegti Balanced Scorecard ir LEAN vadybos metodai bei apmokinti 203 darbuotojai taikyti ir tobulinti pagal Balanced Scorecard ir LEAN vadybos metodus sukurtas valdymo sistemas.

Išanalizavus surinktą informaciją apie šias įmones, galėčiau išskirti tai , kad UAB ,, TRANSEKSPEDICIJA“ mano nuomone yra daug pranašesnė už UAB „ TROMINA “ , nes ši įmonė turi žymiai didesnį vilkikų parką . Įmonė krovinius gabena į daugiau šalių. Taip pat UAB ,, TRANSEKPEDICIJA“ gali pervežti ir pavojingus krovinius.Be to ši įmonė tai pat teikia serviso paslaugas. Šie kriterijai manau ir lėmė mano apsisprendima pasirinkti UAB ,,TRANSEKSPEDICIJA“ iš šių dviejų įmonių.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (2303 žodžiai)
  • Kolegija
  • Vytautas
  • UAB Transekspedicija ir UAB Tromina palyginimas
    10 - 8 balsai (-ų)
UAB Transekspedicija ir UAB Tromina palyginimas. (2015 m. Kovo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-transekspedicija-ir-uab-tromina-palyginimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 02:27
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo