Uab „Transvit“ pervežimų įmonės verslo planas


Transporto verslo planas.

Uab „Transvit“ pervežimų įmonės verslo planas.


Šio verslo plano tikslas - įsteigti krovinių pervežimo įmonę Lietuvoje, kuri galėtų patenkinti vis didėjantį rinkos poreikį.

UAB „TransVit“ įmonė teiks dalinių bei pilnų krovinių pervežimo Lietuvoje paslaugas. Įmonė įsikūrusi Kaune, komercinėse patalpose, įskaitant garažą ir stovėjimo aikštelę. Tai akcininko įstatinis kapitalas, įnešamas kaip nekilnojamas turtas, kurio vertė 80 000€. Visą įstatinį kapitalą sudaro 92 460€, iš jų 12 460€ yra grynieji pinigai. Įmonės veiklos pradžia – 2016m sausio 1 diena.

Dėl patogios geografinės padėties, Kaunas yra sujungtas automobilių keliais su kitais svarbiausiais Lietuvos miestais, todėl krovinių pristatymo laikas daug efektyvesnis. Šiais laikais krovinių pervežimas yra bene reikalingiausios bei labiausiai paplitusios paslaugos visame pasaulyje. Taip pat krovinių pervežimas Lietuvoje turi stabilią paklausą, kuri netgi ir tendencingai didėja. Dauguma įmonių, teikiančių pervežimo paslaugas, labiau orientuojasi į juridinius klientus. Tačiau šios įmonės potenciali rinka tai Kauno mieste ir rajone gyvenantys žmonės, kurie norėtų naudotis paslaugomis. Tačiau įmonės reali rinka sudaro 1,2% visos potencialios rinkos. Tai pakankamai didelis skaičius, turint omenyje, jog tai nauja įmonė. Atlikus konkurentų analizę galima teigti, jog įmonės paslaugų kaina atitinka rinkos kainas todėl įmonė gali sėkmingai konkuruoti su kitomis įmonėmis, teikiančiomis analogiškas paslaugas. Taip pat įmonė gali pasiūlyti platesnes derėjimosi galimybes, aukštą aptarnavimo lygį ir individualiai kiekvienam klietui pritaikytą paslaugų teikimą. Įmonė tiesiogiai bendraus su klientais telefonu arba įmonės ofise be tarpininkų, todėl bus sutaupomi laiko kaštai.

Įmonėje dirbs penki darbauotojai iš kurių du turi aukštajį universitetinį išsilavinimą. Kiti trys darbuotojai, kurie dirbs vairuotojais, turi vidurinį išsilavinimą. Taip pat turi CE kategoriją ir nemažesnį kaip 5 metų vairuotojo stažą. Visi darbuotojai turi patirties dirbti krovinių pervežimo paslaugas teikiančioje įmonėje.

Įmonei sėkmingai teikti paslaugas reikalingi sunkvežimiai, kurie bus nupirkti už ilgalaikės (lizinginės) paskolos pinigus. Paskolos suma 60 000€, penkiems metams su 5% metinėmis palūkanomis. Kitas ilgalaikis bei trumpalaikis turtas bus įsigytas už akcinio kapitalo pinigus.

Pirmaisiais veiklos metais numatomas nuostolis, tačiau įmonės veikla pradės nešti pelną jau antraisiais metais ir jis tik didės. Visi finansiniai rodkliai apskaičiuoti šešiems ateinantiems metams į priekį. Trečiaisiais metais įmonė pasieks nustatytą maksimalią rinkos dalį. Norint pritraukti daugiau klientų, įmonė naudos rėmimo priemones.

Ateityje įmonė galėtų plėstis – įsigyti naujų sunkvežimių, įdarbinti daugiau darbuotojui ir taip patenkinti didėjančius rinkos poreikius, tuo pačiu didinti teikiamų paslaugų asortimentą, neapsiribojant pervežimais Lietuvoje. Norint, kad įmonei plečiantis ji dirbtų maksimaliai efektyviai, reikia parengti įmonės valdymo strateginį planą. Geras strateginis planas sumažins riziką ir užtikrins garantuota sėkmę verslo plėtrai.

UAB „TransVit“ įmonę įkūrė vienas akcininkas, kuri teiks pilnų ir dalinių krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje. Įmonės juridinis adresas: Janonio g. 11, Kaunas. Telefonas: (+370)63993990. Įmonėje dirba penki kvalifikuoti darbuotojai. Įmonės akcinis kapitalas 92 460 €.

Įmonė savo verslo tikslus įgyvendina per uždavinius:

Saugumas – veiklą vykdome pagal aukščiausius saugumo reikalavimus ir aptarnavimo standartus;

Šio verslo buvo imtasi, nes šiais laikais krovinių pervežimas yra bene reikalingiausios bei labiausiai paplitusios paslaugos visame pasaulyje. Taip pat krovinių pervežimas Lietuvoje turi stabilią paklausą, kuri netgi ir tendencingai didėja. Todėl ateityje įmonė galėtų plėstis – įsigyti naujų sunkvežimių, įdarbinti daugiau darbuotojui ir taip patenkinti didėjančius rinkos poreikius.

UAB „TransVit“ įmonė teiks dalinių bei pilnų krovinių pervežimo Lietuvoje paslaugas. Aukštas aptarnavimo lygis ir kokybiškas krovinių pristatymas didins klientų pasitikėjimą įmone. Taip pat numatoma krovinių kokybės garantija pervežimo metu. Norėdama patenkinti klientų lūkesčius, įmonė bus orientuosta į paslaugų kokybę labiau nei į paslaugų teikimo kiekį.

 • Transportas Verslo planai
 • 2016 m.
 • Lietuvių
 • Raminta
 • 34 puslapiai (5180 žodžių)
 • Universitetas
 • Transporto verslo planai
 • Microsoft Word 126 KB
 • Uab „Transvit“ pervežimų įmonės verslo planas
  10 - 6 balsai (-ų)
Uab „Transvit“ pervežimų įmonės verslo planas. (2016 m. Balandžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/uab-transvit-pervezimu-imones-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 20:03