Uab vadybinė analizė


Vadybos referatas. Įvadas. Įmonės misija, vizija, logotipas. Įmonės pristatymas. Įmonės valdymo schema. Planavimo sistema įmonėje. Įmonės swot analizė. Žmogiškųjų išteklių valdymas. Streso ir konfliktų valdymas. Kontrolė. Išvados. Naudota literatūra.


Darbo objektas: įmonės UAB „BLEIRAS“ veikla.

Darbo tikslas: išanalizuoti transporto įmonės UAB „BLEIRAS“ veiklą.

Įmonės UAB „BLEIRAS“ vizija – tapti progresuojančia laike ir tarptautinėse erdvėse kompanija, kuri klientams siūlo verslo komfortą, partneriams – patikimumą, visuomenei – inovatyvumą.

Vizija išreiškia organizacijos norimą ateitį. Vizija parodo kokia bus organizacijos ateitis jei ji pasieks savo misiją. Vizija yra neatsiejama su organizacijos paskirtim priešingai nei misija.

Įmonės logotipą sudaro du žodžiai: įmonės pavadinimas BLEIRAS ir srities, kurioje veikia, įmonė, įvardijimas – Logistics. Jos įvardijimas anglų kalba leidžia įmonei būti labiau atpažįstamai užsienio šalyse.

Šiuo metu pagrindinis įmonės tikslas - kaupti kapitalą, didinti pelną ir veiklos efektyvumą visose veiklos srityse, keliant darbuotojų kvalifikaciją. Ne mažiau svarbūs kolektyvo socialiniai tikslai (gerinti įmonės klimatą, sukurti sąlygas ugdyti gabumus, sudaryti optimalias darbo sąlygas ir pan.) Įmonės tikslas- pateikti kokybiškas paslaugas ir prekes, tuo užtikrinant vartotojų lojalumą, bei gerą įmonės vardą.

"Bleiras Logistics"  turi 140 autovežių parką. Kurį sudaro Mercedes-Benz , Renault, Volvo, Scania autovežiai su „Eurolohr“, „Rolfo“ ir „Kaessbohrer“ priekabomis.Taip pat siūlo nedidelius 2-5 vietų tentinius autovežius, skirtus pervežti brangius automobilius.

"Bleiras Logistics"  valdo 30 vilkikų su tentinėmis puspriekabėmis parką.Visuose vilkikuosę yra įmontuoti GPS imtuvai, todėl bet kuriuo metu galima pranešti krovinio buvimo vietą ir judėjimo maršrutą. Vilkikuose taip pat yra sumontuota „Garmin“ įranga, dėl ko galima realiu laiku bendrauti su vairuotojais ir perduoti jiems klientų nurodymus ir pageidavimus. Taip pat tai palengviną maršruto planavimą.

Automobilių pervežimai geležinkelio vagonais - patogus ir nebrangus būdas pervežti automobiliams dideliais atstumais NVS šalyse. Galimas kombinuotas automobilių pervežimo būdas, kuomet automobiliai iš Vakarų Europos atgabenami autovežiais į mūsų terminalą ir ten perkraunami į geležinkelio vagonus.UAB "Bleiras Logstics" turi nuosavus dengtus 2 aukštų geležinkelio vagonus, todėl galimas saugus automobilių pristatymas į visas NVS šalis.Krovinių ekspedijavimas:

UAB "Bleiras Logistics" užsiima krovinių ekspedijavimu - organizuoja krovinių vežimą ekspeditoriaus ar kliento pasirinktu transportu ir maršrutu. Krovinių pervežimai organizuojami autokelių (autovežiai, tentinės puspriekabės), geležinkelio transportu, pasitelkiamos subkontraktorių paslaugos.

Visuose transporto priemonėse yra įmontuoti GPS imtuvai, todėl bet kuriuo metu operatyviai galima pranešti krovinio buvimo vietą ir judėjimo maršrutą.

1,5 ha asfaltuota aikštelė Utenoje prekybai naudotais automobiliais adresu Utena, Molėtų g. 64 ( šalia kelio Utena-Vilnius) .

automobilių saugojimo, bei parkavimo 1,0 ha asfaltuota aikštelė adresu Utena, Palijoniškio g-vė Aikštelėje nuolat galime jums pasiūlyti iki 400 automobilių.

Tikslingas darbo organizavimas, paskirstymas ir kontrolė lemia užsibrėžtų darbinių tikslų įgyvendinimą, todėl svarbu pasirinkti tinkamas priemones darbo organizavimui. Nors pasirenkama vadybos kryptis (skirtingas darbo organizavimas, santykiai su pavaldiniais ir kt.) priklauso ir nuo organizacijos (ar įmonės) ir nuo vadovo (kokių priemonių imsis darbo reguliavimo procese), tačiau pagrindiniu punktu išlieka tikslo pasiekimas.

Lyderystė, kaip ypatingai svarbi vadovavimo žmonėms priemonė, įgalina vadovą sutelkti žmones tikslingai veiklai. Vadovas – tai hierarchine prasme aukščiausias asmuo organizacijoje, nurodantis kryptis, organizuojantis visos įmonės darbą, atsakingas už jos veiklą.

UAB „BLEIRAS“ vadovauja generalinis direktorius. Įmonėje yra keli padaliniai pagal savo veiklos sritis, kuriuose dirba pardavimų ir transporto vadybininkai, deklarantai, draudėjai, mechanikai, vairuotojai. Įmonėje dirba vyr. buhalterė, buhalterės, vyr. juristas ir juristo padėjėjas, administracijos darbuotojai ir sargai.

Įmonėje nėra įsteigtos finansininko, rinkodaros, personalo atrankos pareigybės. Piniginių lėšų, finansinių rezultatų planavimo ir rinkodaros užduotys atitinka generaliniam direktoriui, o žmonių įdarbinimu užsiima direktorius autovežiams. Tai tobulinta valdymo struktūros vieta, kadangi konkretūs žmonės atlieka jiems pagal darbo pobūdį nepriklausančius darbus, tačiau toks darbų pasidalijimas susiformavo įmonės gyvavimo laikotarpiu.

 • Vadyba Referatai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Vilmantas
 • 20 puslapių (3514 žodžių)
 • Kolegija
 • Vadybos referatai
 • Microsoft Word 87 KB
 • Uab vadybinė analizė
  10 - 10 balsai (-ų)
Uab vadybinė analizė. (2015 m. Lapkričio 03 d.). http://www.mokslobaze.lt/uab-vadybine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 19 d. 00:11