UAB „Vakaro džiaugsmas“ siuvyklos verslo planas


Santrauka. Verslo aprašymas. Marketingas. Rinkos apžvalga. Rinkos įvertinimas. Gamyba. Vadyba. Tiekėjai. Konkurentai. Reklama. Organizacinė firmos struktūra. Rizikos įvertinimas. Finansai. Naudota literatūra.


Uždaroji akcinė bendrovė „Vakaro džiaugsmas“ įregistruota VĮ Registrų centre nuo 2008 metų sausio 5 dienos. Savo veiklą pradeda 2008 metų kovo 2 dieną. UAB „Vakaro džiaugsmas” adresas: Aukštakalnio 4, Utena. Tel. (8~615) 263 55, Faks. (8~615) 263 45. Direktorius: Alvydas Kuminauskas. Tel.: +3706156500. Prieš pradėdama veiklą, įmonė atidarė sąskaitą Vilniaus banke (sąskaitos atidarymo paslaugos banke – nemokamos). Jos veiklos sritis – vakarinių drabužių siuvimas. Taip pat įmonė siuva pagal individualius užsakymus.

Uždaroji akcinė bendrovė „Vakaro džiaugsmas“ savo veiklą pradės 2008 metais kovo 2 dieną. Įmonės tikslas, gauti pelną, vykdant ūkinę siuvimo - pardavimo veiklą. Šio tikslo įgyvendinimui vykdomi siuvimo ir pardavimo darbai. UAB „Vakaro džiaugsmas“ - tai siuvimo įmonė ir vakarinių drabužių salonas. Tradicijas ir šiuolaikines tendencijas sugebanti derinti bendrovė susilauks palankaus įvertinimo. Įmonė siuva ir parduoda moteriškus kostiumėlius, sijonus, sukneles ir kitus vakarinius drabužius, taip pat teikia dizainerio paslaugas. Labiausiai vertinamos UAB „Vakaro džiaugsmas“ vakarinių drabužių ypatybės yra kokybė, kur nuolat atnaujinamas asortimentas atitinkantis mados ir vartotojų poreikių tendencijos. Sukaupta patirtis įpareigoja parduoti tik kokybišką, šiuolaikišką ir stilingą drabužį moterims ir merginoms.

Kadangi, įmonėje dirba energingi ir kvalifikuoti darbininkai užtikrina sėkmingą įmonės darbą. Labai svarbu užtikrinti savo vardą tarp klientų, sudaryti jiems kuo palankesnes sąlygas, patenkinti jų poreikius, gerinti savo darbų kokybę. Tuo įmonė nori plačiau įsiskverbti į Lietuvos rinką.

Kiekvienai įmonei pasitaiko vienokių ar kitokių kliūčių. Kad sumažinti pavojus reikėtų ištirti rinką, kurioje numatyta plėtoti savo verslą. Viena iš kliūčių yra įmonę supanti mikro ir makroaplinka bei jos veiksniai.

Ekonominė aplinka mūsų kuriamai įmonei turi didelę reikšmę, todėl kad, Utena laikoma vienu iš turtingesnių miestų mūsų šalyje, todėl perspektyvos mums kurtis ir klestėti yra nemažos. Kuo aukštesnis pragyvenimo lygis tuo reikalingesnės bus mūsų paslaugos vartotojui.

Mokslinė – technologinė aplinka yra tiesiogiai susijusi su mūsų įmone. Vis tobulėjanti technologija leidžia pagreitinti produkcijos gamybą ir pagerinti jos kokybę ir kartu mažina gaminio savikainą. Taigi, mažesnė kaina ir aukštesnė kokybė sąlygos didesnę gaminių paklausą.

Pirkėjai - tai pats stabiliausias elementas mūsų verslui. Jei pirkėjas liks patenkintas įmonės gaminiais, tai leis mūsų įmonei klestėti.

Konkurentai. Utenoje nedaug parduotuvių, kuriose būtų galima įsigyti moteriškų vakarinių drabužių. Keletas parduotuvių yra, tačiau ten daugiausia galima rasti klasikinių suknelių. Taigi įmonei „Vakaro džiaugsmas“, kuri kurs, sius ir pardavinės vakarinius moteriškus drabužius, neturėtų būti sunku įsitvirtinti Utenos rinkoje.

Prekybos tarpininkai. UAB „Vakaro džiaugsmas“ prekybos tarpininkų neturės, bendrovės gaminiai bus tiesiogiai teikiami galutiniam vartotojui, t.y. klientui.

Tiekėjai. Tai labai svarbus elementas mūsų firmai. Ieškosime patikimo tiekėjo, kuris laiku pristatytų savo žaliavas ir atsižvelgsime į jų kokybę.

Tam, kad užtikrinti veiklos sėkmę labai svarbu išsamiai išanalizuoti rinką. Atsižvelgti į gaminių realizavimo galimybes, garantuoti prekės kokybę, užtikrinti prieinamą kainą ir įvertinti vartotojų galimybes, nes nuo jų perkamosios galios priklauso įmonės pajamos.

Vartotojas – tai pagrindinis sėkmingos įmonės veiklos elementas. Tad yra labai svarbu pritraukti kuo daugiau klientų ir patenkinti jų pageidavimus, stengtis juos išlaikyti. Kiekvienas žmogus kažkuo išsiskiria iš kitų, tad tikrai turėtų atsirasti vartotojų, kuriuos tenkins šios įmonės gaminiai.

  • Microsoft Word 76 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 32 puslapiai (5376 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • UAB „Vakaro džiaugsmas“ siuvyklos verslo planas
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Vakaro džiaugsmas“ siuvyklos verslo planas . (2017 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-vakaro-dziaugsmas-siuvyklos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Gegužės 24 d. 07:00
×