UAB „Venta“ veiklos procesų pertvarkymas ir pokyčių diegimo valdymas


Įvadas. Įmonės pristatymas. Esamos situacijos analizė atspindinti pokyčių poreikį. Dokumentų valdymo sistemos diegimas. Veiklos pokyčio kontrolė. Išvados.

Šiandieninėje visuomenėje kiekviena organizacija siekia išlikti konkurenciga nuolatos besikeičiančioje rinkoje. Siekiant tokių rezultatų organizacija privalo tobulinti, kaskart peržiūrėti savo vidinę struktūrą. Tuo pačiu ji privalo tirti išorinę rinką – įtraukti į savo vidų tai, ko ji neturi ir tai, kas gali padaryti jos veiklą produktyvesnę. Žinoma, reikia nepamiršti, kad siekiant kuo geresnių organizacijos rezultatų vienas svarbiausių aspektų – darbuotojai. Kalbant apie darbuotojus visada atsiranda klausimas, kaip išnaudojant kuo mažiau išteklių tinkamai suvaldyti darbuotojų vykdomus procesus ir visa tai matyti vienoje vietoje.

UAB „VENTA LT“ gamina ir eksportuoja kėdes ir stalus iš natūralaus medžio masyvo, kuri turi ilgametę patirtį rinkoje. Ši įmonė iš visos pagamintos produkcijos net 90% eksportuoja į kitas šalis ir tik 10% pagamintos produkcijos lieka Lietuvoje, kur ji yra platinama 6 parduotuvių pagalba didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Trumpai apžvelgiant įmonės istoriją, tai jos šaknys prasidėjo dar 1931 metais, kai savo veiklą baldų gamybos dirbtuvėje pradėjo M.Raiko ir J.Rodo. Ši maža įmonė gamino spintas, minkštus baldus ir kėdes. Po daugiau nei 15 metų įkūrtas kėdžių kombinatas. 1992 m. įkuriama AB „Venta“, o jau 2008m. ji pavadinama UAB „VENTA LT“.

Įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 200 darbuotojų, tarp kurių kiekvienas yra savo srities profesionalas. Organizacijos vadovai visada sakė, kad dirbantys žmonės, tai pats svarbiausias įmonės turtas. Būtent dėl to jie savo darbuotojus saugo ir sudaro kuo geresnes darbo sąlygas.

Įmonės pagrindinę valdymo struktūrą sudaro šie asmenys: direktorius, gamybos vadovas, technikos skyriaus vadovas, pardavimų skyriaus vadovas, vystymosi skyriaus vadovas, eksporto vadybininkas, pirkimų skyriaus vadovas, vyr. buhalterė, vadybininkė vietinei rinkai. Tai mažoji dalis visų darbuotojų, tačiau tikrai didelę reikšmę įmonei darantys asmenys.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 45 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1499 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristina
  • UAB „Venta“ veiklos procesų pertvarkymas ir pokyčių diegimo valdymas
    10 - 4 balsai (-ų)
UAB „Venta“ veiklos procesų pertvarkymas ir pokyčių diegimo valdymas. (2015 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-venta-veiklos-procesu-pertvarkymas-ir-pokyciu-diegimo-valdymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 06:35
×