UAB Verslo media pažintinės praktikos ataskaita


Įvadas. Įmonės (įstaigos)charakteristika. Vizija, misija, vertybės. Darbuotojai. Verslo media vykdoma veikla, teikiamos paslaugos. Verslo media taikomas vadovavimo stilius. Konkurentai ir vartotojai. Įmonės projektai. Išvados. Praktikos nauda. Naudota literatūra.


UAB „VERSLO MEDIA“ atlikau dviejų savaičių pažintinę praktiką (80 val. 8 val. Perdieną, 5 dienas per savaitę) ir susipažinau su rinkoje jau nebe jaunos įmonės veikla.

Pažintinės praktikos tikslas–susipažinti su verslo organizavimo bei valdymo veikla konkrečioje organizacijoje.

Kaip įmonėje yra priimami valdymo sprendimai ir kokia dokumentacija yra rengiamaįmonėje.

Įmonės veiklą sąlygojantys išorinės aplinkos veiksniai, jų poveikio pobūdis ir įtaka įmonės veiklai.

2006 m. balandžio 11 d. UAB "Eniro Lietuva" pakeitė pavadinimą į UAB "Verslo media".

Nuo 2009 m. UAB "Verslo media" yra tapusi pirmaja įgaliotąja Google AdWords platintoja Baltijos šalyse. 

Tikslo siekimas – vykdo iškeltus planus/tikslus, nuolat populiarina produktus, stengiasi, kad produktai būtų prieinamiausi ir patikimiausi.

Našumas – nuolat tobulėja ir didina paslaugų galimybes, efektyviai išnaudoja savo darbo laiką.

Portale yra: Lietuvos įmonių paieška, įmonių geografinių koordinačių paieška žemėlapiuose, informacija apie valstybines institucijas, kontaktinių asmenų paieška, prekių ženklų paieška, nemokamo skambučio funkcija.

Knygą sudaro: valstybinių institucijų sąrašas, įmonių sąrašas pagal veiklos rūšis, prekių ženklų sąrašas, įmonių ir institucijų abėcėlinis sąrašas.

Katalogas „VISA LIETUVA“ platinamas 20000 tiražu Lietuvos įmonėms, valstybinėms institucijoms ir įstaigoms, bei Lietuvos ir užsienio ambasadoms.

Įmones ir organizacijas į katalogą ir portalą atrenka pagal: buvimo vietą (apskritį, rajoną, miestą, gatvę), veiklos sritį (tam naudojamas specialus VERSLO MEDIA klasifikatorius.) Pagal dydį ( apyvartą, darbuotojų skaičių), teikiamų paslaugų pobūdį ( eksportas, gamyba, importas), veiklos trukmę (naujai pradėjusios veiklą, ar rinkos senbuvės).

Portalo paskirtis: padėti vartotojams surasti informaciją apie Lietuvos statybos rinkoje veikiančias įmones, jų teikiamas paslaugas, parduodamas prekes, taip pat jame galima surasti daug naudingos informacijos apie Lietuvoje parduodamą ir nuomuojamą nekilnojamąjį turtą, apie išskirtinai naujus statybos projektus, bei viešuosius Lietuvos ir užsienio įmonių pirkimus.

Knygą sudaro: valstybinių institucijų sąrašas, įmonių sąrašas pagal veiklos rūšis, prekių ženklų sąrašas, įmonių ir institucijų abėcėlinis sąrašas. Katalogas platinamas 10000 tiražu.

Nepaprastai pigi telefoninė tarnyba Lietuvoje - 1666 (skambučio kaina tik 1.25 Lt/min. visiems "TEO", "Tele2", "Omnitel" ir "Bitė" abonentams)

Tai yra leidinys skirtas valstybės tarnautojams naudoti kasdieniam darbui. Leidinio struktūra supaprastinta bei pritaikyta vartotojui, nurodytas įstaigų pavaldumas aukštesnėms institucijoms, skyriai išskirti skirtingomis spalvomis.

Nuo vadovo vadovavimo stiliaus priklauso kolektyvo susibendravimas ir bendrai atliekamų darbų įvykdymas. UAB „VERSLO MEDIA“ valdymo stilių vadovas pasirenka savo nuožiūra, taip, kaip jam atrodo tinkamiausia, kokių būtent valdymo sprendimų dėka įmonė klestės.

Mokslinėje literatūroje galima rasti daug įvairių vadovavimo stilių apibrėžimų. Pagal vadovo stilių juos galima suskirstyti autokratinio ir demokratinio charakterio vadovus. Taip pat yra pateikiama ir tokių stilių politikos:

Bendraujant su UAB „VERSLO MEDIA“ praktikos vadove įmonėje padariau išvadas, jog „Verslo medios“ direktorė turi visų vadovavimo stilių po truputį. Tačiau labiausiai išryškėjęs yra „Užduoties“ stilius. Jos nuomone, norint uždirbti įmonei pelną reikalingas užsibrėžtas tikslas, darbas, nuolatinis ėjimas pirmyn.

Svarsto naujų projektų, naujų idėjų įgyvendinimo realumą, bendrauja su ypač svarbiais klientais nustato nukrypimus nuo norimos būklės, suformuluoja ir destrūktūrizuoja iškilusias problemas. Darbuotojai į šį procesą įtraukiami remiantis įmonėje sukurtų dalyvavimo pasiūlymuose mechanizmu.

problemą pradedama alternatyvų kūrimo stadija. Direktorė kartu su projektų vadovu įvertina kiekvieną alternatyvą pagal sprendimo efektyvumo kriterijus. Kada įvertinamas alternatyvų optimalumas, tada yra parengiamas detalus sprendimo realizavimo planas.

  • Verslas Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1271 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3273 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • UAB Verslo media pažintinės praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB Verslo media pažintinės praktikos ataskaita. (2017 m. Birželio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-verslo-media-pazintines-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 24 d. 20:18
×