UAB „Vlantana“ įmonės analizė


Darbas vlantana. Vlantana skaidres.

Darbo tikslas ir uždaviniai. Bendra informacija. Istorija. Misija ir vizija. Transportavimas. Pervežimai Europoje. Sandėliavimas. Techninis aptarnavimas. Mokymo centras. Degalinė. Plovykla. Motelis. Pardavimai. „Vlantanos“ įmonės organizacinės valdymo struktūros schema. Swot analizė. Pasiūlymai. Išvados.

850 vilkikų ir 1000 puspriekabių; Įmonėje dirba daugiau kaip 1150 darbuotojų: administracijos darbuotojai, vairuotojai ir mechanikai; Įmonės nuosavybė - 100.000 m2 teritorija.

1996 m. privataus kapitalo pagrindu įkuriama UAB „Vlantana“. Jos autoparką sudaro 15 automobilių ir dirba 20 žmonių; 2013 m. - 1150 darbuotojų; 850 vilkikų ir 1000 puspriekabių; pradėti statyti nauji 15000 m2 sandėliai; Įmonė užsiima transportavimo, sandėliavimo, mokymo centro, techninio aptarnavimo, degalinės, plovyklos bei motelio paslaugomis.

Pagrindinė UAB „Vlantana“ veikla - krovinių gabenimas tarptautiniais maršrutais.

Puspriekabių parką sudaro „SCHMITZ“ ir „KRONE“ „Huckepack“ šaldytuvinės bei užuolaidinės puspriekabės, kurios yra tinkamos intermodaliniams pervežimams traukiniais; Gabenami kroviniai - švieži ir šaldyti žuvies bei mėsos produktai,vaisiai ir daržovės, pieno produktai, gėrimai, sausi kroviniai.

UAB „Vlantana“ šiuo metu siūlo A tipo muitinės sandėlių paslaugas.

Pristačius įmonę galima teigti, kad įmonė yra sparčiai auganti, tai rodo didėjantis transporto priemonių parkas bei darbuotojų skaičius. 2. Sudarius įmonės valdymo struktūros schemą matome, kad įmonės struktūra yra gana sudėtinga ir ją valdo daug kvalifikuotų darbuotojų. 3. Atlikus įmonės analizę galime teigti, kad „Vlantana“ – teikia gana daug aukštos kokybės paslaugų.

  • MS PowerPoint 524 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (643 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sandra
  • UAB „Vlantana“ įmonės analizė
    10 - 9 balsai (-ų)
UAB „Vlantana“ įmonės analizė. (2015 m. Rugsėjo 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-vlantana-imones-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 13 d. 00:24
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo