UAB VP MARKET pletros Rumuinijoje reklamos kampanija


Reklamines kampanijos tikslu nustatymas. Reklamos kampanijos samprata. Tarptautinis marketingas savoka. Reklamines kampanijos planas. Reklamos kampanija kursinis. Reklamos biudzeto grafikas. Tarptautinės reklamos aplinka. Reklamos kampanijos darbu grafiko pavyzdys. Baigiamasis darbas reklamine kampanija. Uab "vp market".

UAB „VP Market“ plėtros Rumunijoje reklamos kampanija. Anotacija. Įvadas. Reklamos kampanija teoriniu aspektu. Tarptautinis marketingas ir jo aplinka. Tarptautinio marketingo samprata. Tarptautinio marketingo aplinka. Mažmeninė prekyba ir reklama. Mažmeninė prekyba. Mažmeninės prekybos įmonių reklama. Bendrieji reklamos aspektai. Reklamos sąvoka ir esmė. Reklamos tikslai ir funkcijos. Reklamos rūšys. Reklamos nešikliai. Reklaminės kampanijos organizavimas ir planavimas. Reklaminės kampanijos sąvoka ir ypatumai. Reklaminės kampanijos planavimo etapai. Situacijos analizė. Reklaminės kampanijos tikslų nustatymas. Reklaminės kampanijos biudžetas. Reklamos strategijos formulavimas. Reklaminės kampanijos grafiko sudarymas. UAB „VP Market“ plėtros Rumunijoje reklamos kampanija. Tiriamoji įmonė „VP Market“. UAB „VP Market“ struktūra ir veikla. UAB „VP Market“ veikla Lietuvoje. Rumunijos situacijos apžvalga ir įmonės „VP Market“ veikla Rumunijoje. Rumunijos situacija atgavus nepriklausomybę. Ekonominė, kultūrinė bei politinė Rumunijos apžvalga. UAB „VP Market“ veikla Rumunijoje. Reklaminės kampanijos planavimas. Reklamos kampanijos tikslų nustatymas. Reklamos biudžetas. Reklamos strategijos formulavimas. Reklamos kampanijos grafiko sudarymas. Reklamos kampanijos darbų planas. Išvados ir siūlymai. Santrauka užsienio kalba. Literatūra ir kiti šaltiniai. Priedai.

Baigiamajame darbe analizuojama problema – kokią reklamos kampaniją suplanuoti įmonei vp market , kuri savo veiklą plečia užsienio rinkoje – rumunijoje. Tuo tikslu apžvelgiama reklamos kampanija teoriniu aspektu ir išskiriami keturi nagrinėjami klausimai, kurie atsispindi ir tiriamojoje dalyje: tarptautinis marketingas ir jo aplinka, mažmeninė prekyba ir reklama, bendrieji reklamos aspektai bei Tiriamojoje dalyje atliekama informacijos apie įmonę vp market apžvalga, informacijos apie rumunijos padėtį atgavus nepriklausomybę apžvalga, statistinių duomenų apie reklamą rumunijoje analizė, statistinių duomenų apie rumunijos žiniasklaidos priemones analizė, reklamos įkainių rumunijos žiniasklaidos priemonėse analizė. Remiantis teorija bei atliktos analizės p (data) darbas įregis (data) (data) mano baigiamojo darbo temos uab vp market plėtros rumunijoje pasirinkimą lėmė tai, kad plėtojantis rinkos sąlygoms Lietuvoje, verslo įmonėms atsiveria naujos galimybės plėsti verslą už šalies ribų. Verslo įmonės įgyvendindamos savo veiklos tikslus siekia pirmauti ne tik vietinėje rinkoje, bet užkariauti ir užsienio rinkas. Ir nors dar visai neseniai tarptautinė reklama buvo laikoma atskira ir ypatinga marketingo kategorija, o tarptautinio pardavimo funkcijas vykdydavo specialūs skyriai, šiandieną tarptautinis marketingas yra neatskiriama kompanijos pagrindinės veiklos dalis, kuri vis dažniau ieško pirkėjų užsienio rinkose. Pagrindinis tokio elgesio tikslas – padidinti savo pajamas ar pelną įėjus į naujas rinkas bei įgijus pranašumą prieš konkurentus.

Mano tiriamoji Lietuvos prekybos rinkos lyderė UAB vp market , užimanti apie 34 proc. Lietuvos mažmeninės prekybos rinkos, jau kuris laikas plėtoja savo veiklą už šalies ribų. Bendrovė įsikūrusi latvijoje, estijoje, o naujas jos iššūkis – įsitvirtinti bulgarijos bei rumunijos rinkose. Beje, turiu pabrėžti, kad verslo plėtojimo perspektyvas rumunijoje mato ne tik UAB vp market . Rumunijoje norėtų įsikurti koncernas mg baltic , bendrovė hanner . Pastaroji rumunijoje svarsto galimybę statyti biurus bei gyvenamuosius namus. Be to, rumunija yra susidomėjęs drabužių prekybos tinklas apranga , kuris svarsto galimybes šioje šalyje atidaryti drabužių parduotuves.

  • Microsoft Word 443 KB
  • 2012 m.
  • 63 puslapiai (11745 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kristė
  • UAB VP MARKET pletros Rumuinijoje reklamos kampanija
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
UAB VP MARKET pletros Rumuinijoje reklamos kampanija. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-vp-market-pletros-rumuinijoje-reklamos-kampanija.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 17:39
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo