UAB X įmonės kūrimas


„X“ įmonės charakteristika. Įmonės vizija, misija, tikslas, uždaviniai.  įmonės veiklos planavimas. „X“ organizacijos planavimo sistema. Įmonės veiklos organizavimas. „X“ įmonės valdymo struktūra. Įmonės valdymas. „X“ vadovavimo stilius. Įmonės valdymo metodai. Motyvavimas. Įmonės motyvavimo modelis. Kontrolė.


„X“ yra viena iš didžiausių mobiliojo ryšio bendrovių Baltijos šalyse. Bendrovė teikia platų spektrą patikimų ir kokybiškų telekomunikacijų paslaugų, skirtų perduoti balsą, duomenis, vaizdus, naujausią informaciją, pramogas ir finansines operacijas. Įmonė yra įsikūrusi šiaurinėje Lietuvos dalyje, Šiaulių mieste. „X“ ryšio kokybę ir spartų plačiajuostį mobilųjį internetą užtikrina platus Lietuvoje 3G tinklas. „X“ įmonė įkurta 2013 metais vasario 14d. Nuo pirmųjų veiklos dienų aktyviai prisidedame prie šalies technologinės raidos bei socialinės pažangos.

Rasti : viešųjų ryšių specialistą, buhalterį, administratorių, pardavimų vadybininkus, informacinių technologijų specialistą, klientų aptarnavimo specialistus, verslo klientų vadybininkus, paslaugos techninio aptarnavimo vadybininkus.

Kiekvienas įmonėje dirbantis asmuo yra atsakingas už savo atliekamas pareigas. Visuotinis akcininkų susirinkimas  proporcingai paskirsto tarp turimų akcijų skaičiaus, kurios yra pasirašytos ir už jas įmokėti pradiniai įnašai. Stebėtojų taryba – neprivalomas kolegialus bendrovės veiklos priežiūrą atliekantis organas. „X“ įmonės generalinis direktorius yra atsakingas už visą įmonėje vykstančią veiklą. Generalinio direktoriau administratorius informuoja įmonės vadovą apie gautus pranešimus, registruoja siunčiamus ir gaunamus laiškus, reikalauja, kad darbuotojai laiku vykdytų įsipareigojimus ir t.t. Tinklo technologijų direktorius atsakingas koordinuojant, kontroliuojant ir konsultuojant padalinių darbuotojus kompiuterinės ir programinės įrangos, priežiūros klausimais.

Finansų direktorius vykdo piniginių srautų kontrolę. Skaičiuoja produkcijos ir paslaugų savikainą, rengia biudžetus ir standartus, vykdo prognozavimą ir teikia pasiūlymus įmonės vadovybei bei įvertina investicijų galimybes. Paslaugų plėtros direktorius plečia teikiamų įmonės „X“ paslaugų asortimentą bei produkciją. Personalo vadovas organizuoja darbą, kurio metu rengiamos prognozės, nustatomas esamas personalo poreikis ir jo patenkinimo šaltiniai studijuojant darbo rinką, užmezgant tiesioginius ryšius su mokslo įstaigomis ir užimtumo tarnybomis bei su analogiško profilio įmonėmis, informuojant darbuotojus apie laisvas darbo vietas, skelbiant skelbimus apie darbuotojų samdymą masinio informavimo priemonėse.

  • Vadyba Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 26 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1479 žodžiai)
  • Monika
  • UAB X įmonės kūrimas
    10 - 6 balsai (-ų)
UAB X įmonės kūrimas. (2016 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-x-imones-kurimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 12:11
×