Ugdomosios veiklos planas: Velykų šventė


Ugdomosios veiklos planas ugdymo tikslas. Ugdomosios veiklos pavadinimas. Veiklos formos ir idėjos vaikų veiklai. Tėvų globėjų , senelių , specialistų idėjos , pagalba , dalyvavimas. Vaikų pasiekimų refleksija , idėjos dėl tolimesnio ugdymosi. Savo veiklos refleksija.


Supažindinti su Velykų švente, jos atributika. Supažindinti su margučių spalvomis. Skatinti vaikų kūrybiškumą, gebėjimą išreikšti save kuriant spalvomis. Skatinti pajusti šventinių dienų nekasdieniškumą. Pradžiuginti vaikus. Skatinti žaisti su margučiais, daiktais- įrankiais.

Vaikai grupelėmis stebi ant stalo išdėliotus marginimo rašto pavyzdžius, žiūrinėja atvirukus su dažytų ir margintų kiaušinių atvaizdais, visi kartu aiškinamės ką simbolizuoja pavaizduoti raštai ir spalvos. Vaikučiai sužino, kad dauguma spalvų simbolizuoja pavasario atėjimą, gyvybės atbudimą.

Visi vaikai dalyvavo margučių ridenimo varžybose, vaikams tai buvo smagi pramoga. Žaisdami ir dainuodami daineles vaikai mokysis kaip reikia prašyti margučio. Margins baltus popieriaus kiaušinius su sukarpytais spalvotais lapeliais.

Tėvelių paprašoma papasakoti savo vaikučiams, kokios Velykų šventimo tradicijos yra jų šeimoje, leisti savo vaikams prisidėti prie kiaušinių marginimo, jei kas turi atnešti pasižiūrėti šventinių nuotraukų.

Vaikams buvo įdomu susipažinti su Velykų švente, patiko ant popieriaus marginti kiaušinius.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (366 žodžiai)
  • Universitetas
  • Beata
  • Ugdomosios veiklos planas: Velykų šventė
    10 - 3 balsai (-ų)
Ugdomosios veiklos planas: Velykų šventė. (2020 m. Spalio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/ugdomosios-veiklos-planas-velyku-svente.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 04:41
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo