Ugdomosios veiklos savaitės planas Aš ir mano grupė


Ugdomosios veiklos savaitės planas. Planuojama ugdomoji veikla. Projektas, tema, problema ar kt. ,,Aš ir mano grupė“. Tikslas(ai) priprasti prie grupės aplinkos, užmegzti kontaktą su vaikais ir auklėtojomis. Uždaviniai. Skatinti vaikus atsiliepti, išgirdus savo vardą. Įsidėmėti savo spintelę, lovytę, vietą prie stalo. Skatinti žaisti, dalintis grupėje esančiais žaislais. Pratintis prie grupės dienos režimo. Individuali ugdomoji veikla. (Ugdymo individualizavimas pagal vaiko poreikius, gebėjimus ir kitus ypatumus. Ugdomoji veikla vaikų grupelėms. (Ugdymo diferencijavimas pagal vaikų poreikius, gebėjimus ir kitus ypatumus. Ugdomoji veikla visai vaikų grupei. (Turinys, būdai, pagrindinės priemonės, vieta. Sąveika su šeima. (Auklėtojų, tėvų (globėjų) iniciatyvos, siūlymai, sąveikos būdai.

Gustą, Pauliną ir Tumą pratinti valgyti atsisėdus prie stalo su valgymo įrankiais. Anuprą ir Augustą pamokyti muiluoti rankas ir nusiimti seilinukus po valgio. Pasikalbėti su Anupru apie draugišką bendravimą. Eveliną pratinti rankas šluostyti tik su savo rankšluosčiu. Nuraminti ir paguosti Pauliną, Tumą, Augustą, Patriciją rytais, išsiskyrimo su tėveliais metu. Kiekvienam vaikui atskirai parodome jo spintelės, lovytės paveiksliuką, paklausiame jų, kas ten pavaizduota.

Vaikams, Rugilei, Matui, Paulinai, Patricijai, Evelinai, Gustui, kurie nedrįsta ir sunkiau orientuojasi grupėje, parodome, kur ir kokie yra žaislai, kaip jie veikia, kur juos padėti pažaidus.

Vaikai, Augustas, Evelina, Tumas, Ignas, Anupras, Adrija, vartydami knygutę „Bitė Ritė“ (p.

  • Microsoft Word 8 KB
  • 2016 m.
  • 2 puslapiai (457 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Ugdomosios veiklos savaitės planas Aš ir mano grupė
    10 - 1 balsai (-ų)
Ugdomosios veiklos savaitės planas Aš ir mano grupė. (2014 m. Spalio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/ugdomosios-veiklos-savaites-planas-as-ir-mano-grupe.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 12 d. 13:19
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!