Ugdomosios veiklos savaitės planas Meilės tema


Ugdomosios veiklos savaitės planas. Tema idėja projektas. Ugdomosios veiklos savaitės planas. Tema/idėja/projektas. ,,Meilės diena „. Uždaviniai. DATA. Socialinė kompetencija. Ugdomoji veikla. Priemonės. Sveikatos kompetencija. Pažinimo kompetencija. Komunikavimo kompetencija. Meninė kompetencija. Refleksija.


Susipažins su Vasario 14d.Sužinos kas yra Meilės (Valentino) diena .Išgirs kas yra meilė,kad galima mylėti ne tik žmogų,bet ir gamtą, gyvūnus ir t.t Kaip galima išreikšti šį jausmą.

Myliu mamą, myliu tėtįMyliu gamtą ir draugus.Pasakyti tau „myliu“Man taip lengva ir smagu.

Susipažins su vasrio 14diena, sužinos, kad tai meilės diena,kad šią dieną ypatingai reikia visiems kartoti myliu,parodyti daugiau meilės ,dėmesio , kalbėti apie tai (žinoma tai reikia daryti nuolat).Kad meilė būna visokia,kad galime mylėti ir tėvus ir draugus,ir gamtą, gyvūnus, savo šalį.Kad meilė yra labai svarbu- tai pagarba, dėkingumas, dėmesys ir t.t

Gebės paaiškinti kas yra meilės diena,kuo ši diena svarbi ir įsimintina.Ką šią dieną veikiame.Žinos,kad širdelės yra meilės dienos simbolis.

Iš pritaškuotų taškelių sužinos apie naują figūrą širdelę,ją vedžios. Taip išmoks piešti širdeles. Iš iškirpto kartono didelio rato klijuos mažas raudonas ir rožines iškirptas širdeles, vers juostelę ir gamins meilės medalius, kuriais puoš darželio grupę. Ant balto popieriaus lapo su pieštuku apvedžios savo rankytės pirštelius, pieš širdeles, klijuos širdeles, juosteles, spalvins kreidelėmis ir dovanos tėveliams savo mažuose delniukuose begalinę meilę.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (365 žodžiai)
  • Kolegija
  • Karina
  • Ugdomosios veiklos savaitės planas Meilės tema
    10 - 3 balsai (-ų)
Ugdomosios veiklos savaitės planas Meilės tema . (2017 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/ugdomosios-veiklos-savaites-planas-meiles-tema.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 13:25
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo