Ugdomosios veiklos savaitės planas: vanduo ir jo svarba


Vaikų gebėjimų pasiekimų sritys. Galutinis vaiko pasiekimų rezultatas – uždavinys ( ugdymosi pasiekimai Galimos veiklos , kurios veda galutinio vaiko pasiekimų rezultato link. Tėvų ( globėjų ), specialistų idėjos , pagalba , dalyvavimas. Veiklos refleksija ir idėjos ateičiai.


Mokomasi rašyti ir tarti raidę N. Skaitomi trumpi žodžiai ir sakiniai. Mokomasi apibendrinti, daryti išvadas. Aptariamos sąvokos „panašus“, „kitoks“, „skirtingas“.

Ryto rato metu vaikai kartu su auklėtoja tyrinės gaublį ir bandys atsakyti į klausimą, kokias spalvas ten pastebi. Nerilė spėlios, kodėl ten tiek daug mėlynos spalvos, Augustė pabandys atsakyti, ką reiškia gaublyje mėlyna spalva. Išsiaiškinsine, kad mėlyna spalva – tai vanduo mūsų Žemės rutulyje. Lukas su Laurynu, apžiūrėję gaublį, pabandys atsakyti, ar jo daug Žemėje, ar mažai? Vėliau žiūrėsime edukacinį filmuką „Vandens lašelio kelionė“, Andrėja su Auguste pabandys atsakyti, kodėl vanduo stebukladarys? (Jis gali virsti debesiu, lietumi, rasa, rūku, sniegu, ledu, kruša).

Pasivaikščiojimo lauke metu, vaikai stebės tvenkinio vandenį, Dominykas bandys atsakyti, kokios spalvos tvenkinio vanduo, Denas pagalvos ir atsakys, kodėl negalima eiti vaikams vieniems prie tvenkinio, Gabrielė, Augustė ir Andrėja  rinks šiukšles ir pasvarstys, kodėl negalima šiukšlinti.

Ryto ratelio metu žiūrėsime filmuką „Tekėk, upeliuk“, aptarsime kur subėga visi upeliukai. Vėliau nagrinėsime sveikos mitybos piramidę, Nerilė, Andrėja ir Augustė suskaičiuos, kiek stiklinių per dieną vandens reikia išgerti, kad būtume sveiki.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (738 žodžiai)
  • Mokykla
  • Diana
  • Ugdomosios veiklos savaitės planas: vanduo ir jo svarba
    10 - 3 balsai (-ų)
Ugdomosios veiklos savaitės planas: vanduo ir jo svarba. (2019 m. Sausio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/ugdomosios-veiklos-savaites-planas-vanduo-ir-jo-svarba.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 26 d. 20:04
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema